Saturs turpinās pēc reklāmas

Narkotikas, krāpšana un draudi ar tiesu! Kāpēc izšķīrās slavenais “Ekstrasensu cīņas” pāris Merilina Kerro un Aleksandrs Šeps?

Populārākais šova ”Ekstrasensu cīņas” pāris ir mags Aleksandrs Šeps un ragana Merilina Kerro. Šova zvaigznes bija kopā vairāk nekā četrus gadus, bet pēkšņi izšķīrās un jau pēc gada Merilina dāvāja dēlu citam vīrietim. Kas bija pie vainas Aleksandra un Merilinas attiecību tiasko?

2021. gada 26. novembrī 17:24

Krievijas prese raksta, ka starp ekstrasensiem Merilinu Kerro un Aleksandru Šepsu attiecības sākās filmējoties šova “Ekstrasensu cīņas” 14 sezonā. Sākumā ragana un mags slēpa mīlestību, bet finālā publiski skūpstījās un Šeps centās mīļotajai atdot galveno balvu – statueti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Sākumā daudzi domāja, ka pāra attiecības ir lielisks reklāmas triks, bet ekstrasensi neizšķīrās pēc šova, bet tieši otrādi, uzsāka kopdzīvi. Merilina presei atzina, ka tieši Aleksandrs bijis viņas pirmais vīrietis.

Fani un prese jautāja mīlniekiem, kad gaidāmas kāzas, bet viņi, smejoties apgalvoja, ka zīmogi pasēs nav būtiski. Šeps apzinājās, ka Merilina patiesībā gaida bildinājumu un 2014. gadā spēra liktenīgo soli.

“Laulība ir kā spēle, kā priekšnesums finālā. Iešana uz dzimtsarakstu nodaļu ir tikai zīmoga iespiešana pasē, tas ir kā kliegt visai pasaulei – redziet, mēs mīlam viens otru. Nekad nesapņoju par baltu kleitu, lielām svinībām, svētku torti un kāzu atribūtiku,” paziņoja Kerro.

Pāris īrēja dzīvokli Maskavā, kur netrūka ne mīlestības, ne kaislīgu strīdu un 2016. gadā kļuva zināms, ka Merilina un Aleksandrs izšķīrušies.

Merilina neslēpa, ka viņi jau sen nesarunājas un Aleksandrs ir izvācies no dzīvokļa. Pēc vairākiem mēnešiem ekstrasensi deva viens otram otro iespēju. Tajā laikā Merilina sapņoja par bērniem, bet Aleksandrs tam nebija gatavs.

“Man viņš vienmēr būs pats tuvākais cilvēks, es viņu cienu un mīlu. Mēs dzīvojam atsevišķi, kad cilvēki nedzīvo kopā, tās vairs nav attiecības. Kad nezini ar ko otrs nodarbojas, to vairs nevar nosaukt par ģimeni, bet tas nenozīmē, ka mīlestība pazūd,” stāstot par dzīvošanu atsevišķi presei teica Merilina.

Atbalstītāji nelikās mierā un 2017. gadā Merilina oficiāli paziņoja, ka ir izšķīrusies no Aleksandra, paskaidrojot, ka viņi ir palikuši draugi un nebauda kopīgus romantiskus momentus.

Gadu pēc paziņojuma Merilinu jau varēja sveikt ar dēla dzimšanu, kurš dzimis attiecībās ar norvēģu uzņēmēju Marku Hansenu.

Likās attiecības beigušās un var likt treknu punktu Kerro un Šepsa mīlai, bet Merilinu nelika mierā interneta nelabvēļi, kas ir tikai normāli, jo Aleksandrs turpināja igauņu skaistulei veltīt dzeju.

“Tu “iesiti” pašā sāpīgākajā vietā, neparādot savu iekšējo pasauli. Atgriezies pretīgā komā, aizverot logu uz visiem laikiem. Tikai atceries, ka skābeklis jau ir saindēts, pagātnē bumerangi un skumjas, es naivi un aiz stulbuma esmu pamests. Man joprojām tevis ir bezgala žēl,” vienā no dzejoļiem rakstīja Aleksandrs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

2019. gadā igauņu skaistule izlēma atklāt patiesību par šķiršanos no Aleksandra, lai izbeigtu uz sevi vērsto negatīvisma vilni.

“Saprotu, ka ne visi spēj samierināties ar faktu, ka aizgāju no Aleksandra Šepsa. Ir laiks saprast, ka jau divus gadus esmu laimīga līdzās citam vīrietim. Neviena sieviete neizbeidz attiecības, ja ir ar tām apmierināta. Iepriekšējās attiecības mani neapmierināja, tāpēc aizgāju,” faniem atklāja Merilina.

Atklājās, ka Merilina smagi vīlās Aleksandrā kā vīrietī, uzzinot, ka viņš viņu krāpj.

“Pienācis laiks apturēt draudu plūsmu, ko saņemu vēstulēs. Man ir pierādījumi tavai draudzībai ar producentiem un video kurā esi redzams tu un narkotikas. Runāju ar juristiem, ja tas viss nebeigsies, iesūdzēšu tevi tiesā. Veselus četrus gadus biju tāda muļķe, jo ticēju, ka mums ir mīlestība. Bet tev jau 10 gadus bija attiecības ar citu cilvēku. Esi laimīgs ar savu partneri un liec mani mierā,” rakstīja Kerro.

Atklājās, ka Merilina aizdeva Aleksandram divus miljonus rubļu, lai viņš Samārā atvērtu maģijas veikalu. Pēc raganas vārdiem, viņa atpakaļ nav saņēmusi ne centa un Šeps uzņēmumu ir pārrakstījis uz tēva vārda, lai izbēgtu no parāda atdošanas.

Pēdējā laikā zināms, ka Aleksandrs cītīgi darbojas maģijas lauciņā un ar brāli Oļegu Šepsu ieraksta dziesmas. Toties Merilina audzina divus bērnus un ir izšķīrusies no bērnu tēva.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas