tv3.lv

Padomi sievietēm! Mīlas šova Dana aicina ļauties un ”atmodināt” dievieti sevī

Šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” zvaigzne Dana ir veltījusi daudz laika, lai iemantotu iekšējo brīvību un neuztrauktos par apkārtējo viedokļiem, domām par viņu. Sarunā ar portālu Skaties.lv Dana pastāsta, kā viņai tas izdevies, iedrošinot citas sievietes, sekot viņas piemēram.

2021. gada 19. janvārī 15:45

Dana atklājusi sevī dievieti, sievieti, kura ir pašpietiekama, pašpārliecināta un patiesa radītāja. Nu šova dalībniece ir saskaņā ar sevi un dzīvo, kā pati vēlas, ne tā, kā sagaida citi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Neuzņemu nāves, baiļu un moku enerģiju no dzīvnieku līķiem.” Mīlas šova Dana par pievēršanos vegānismam

”Pašapmierināšanos varu rādīt kad, kā un kam vēlos.” Mīlas šova Dana par erotiskā satura veidošanu

Dana par dievieti saka, ka tā ir vieda, līdzjūtīga, spēj dziedēt sevi un citus. Viņa dzīvo saskaņā ar sevi un dabu, mīl bez nosacījumiem.

Ir kaislīga, seksīga, apzinās savu spēku, seko savai intuīcijai. Dieviete prot palūgt un saņemt palīdzību, viņa apzinās savu emociju vērtību un vienmēr ļauj tām būt. Dieviete ļaujas savas dzīves plūsmai.

”Kad sākam apzināties savu dievišķību, mums pazūd visas vajadzības pēc jebkādiem apliecinājumiem no apkārtējiem. Pazūd bailes un satraukums par viedokļiem. Vairāk izprotam sevi un citus. Spējam piedot. Paliek tikai tīra mīlestība. Mīlestība pret sevi un pret visu ap mums. Kad dzīvojam mīlestībā un dalāmies ar to, mēs to arī saņemam atpakaļ,” Dana par to, kāpēc ikvienai sievietei būtu sevī jāatrod dieviete.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Ja vēlme ir vienkārši būt attiecībās – tad katrs pretimnācējs būs ”īstais”.” Mīlas šova Dana atklāj, kādu partneri vēlas

Danas padomi, kā “ātmodināt” sevī dievieti un “nepazaudēt” to:

1. Pieņemšana.

Pieņem sevi tieši tādu, kāda esi šobrīd. Ir svarīgi pieņemt sevi tagadnē ar visiem plusiem un mīnusiem, visu gaišo un tumšo, nevis tikai kaut kādu idealizētu nākotnes fantāziju par sevi.

2. Apzinies, cik unikāla esi.

Pārstāj sevi salīdzināt ar citiem. Mēs katra esam ļoti īpaša, oriģināla. Nav otras tādas kā tu. Apzinies to, un iedrošini šo unikalitāti sevī.

3. Mīli un cieni sevi.

Bezkaunīgi un no sirds mīli sevi. Sabiedrība diktē, ka mīlēt sevi ir egoistiski, bet tā nav taisnība. Pilnīgi viss sākas no katra individuāli. Iemācoties mīlēt un cienīt sevi – mēs varam dot un pieņemt mīlestību no citiem.

4. Esi sev prioritāte.

Atrodi laiku sev. Ir ļoti svarīgi saspringtajā ikdienā veltīt laiku un uzmanību pašai sev. Tā var būt meditācija, joga, vanna, deja vai jebkas cits. Galvenais – katru dienu un neatkāpies no tā.  Lai vai kur tu būtu, atrodi vismaz 30 minūtes, lai pabūtu ar sevi. Kad mēs savu labsajūtu nostādām kā prioritāti – viss pārējais pakārtojas un sakārtojas pats no sevis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

5. Radi.

Ļaujies fantāzijas plūsmai – raksti, zīmē, dejo, dziedi, runā, bildē, pozē, šuj.  Dari un radi to, ko tava sirds vēlas. Pat ja šķiet, ka neko neproti un nekas nesanāk. Turpini praktizēt un drīz vien viss sanāks.

6. Esi patiesa.

Esi patiesa pret sevi un citiem. Ieklausies savā sirdī, nevis prātā. Vienmēr seko sirdsbalsij, tā zina visu. Ignorējot savu iekšējo inteliģenci mēs tikai novirzāmies no sava ceļa.

7. Pasakies.

Esi pateicīga par visu, par katru cilvēku, par katru pieredzi, par katru sīkumu savā dzīvē. Kad iemācamies novērtēt to, kas mums ir, mēs atveram sevi visām visuma bagātībām un labumiem.

8. Esi klātesoša un apzināta.

Tikai esot šeit un tagad mēs varam saredzēt un izbaudīt brīnumu katrā mirklī, arī sevī. Mēs varam saskatīt dievieti sevī tikai tad, kad apstājamies un ieskatāmies, iedziļināmies sevī.

9. Iepazīsti sevi.

Vienmēr turpini sevi pilnveidot, turpini augt un attīstīties. Iepazīsti savu iekšējo pasauli un arī ķermeni.

10. Uzņemies atbildību.

Uzņemies atbildību par savu laimi. Apzinies, ka tikai un vienīgi tu vari sevi padarīt laimīgu, viss jau ir tevī iekšā. Tu piedzimi kā laimīga dieviete, tagad tikai vajag tikt vaļā no visa, kas dzīves laikā iemācīts un piedzīvots. Tad iedrošināt šo laimīgo – sievieti dievieti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm