tv3.lv

”Pēc pirmajiem vārdiem sapratām, ka mūsu stāsts ir ceļš uz draudzību.” Mīlas šova Katrīna par iepazīšanos ar Kasparu

Šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” dalībniece Katrīna dienas pavada sportojot, čakli strādājot un reizi pa reizei uzņemot kādu ”Tik Tok” video. Jaunā sieviete apzinās, ko meklē vīrietī un paziņo, ka viņai tuvāk par pieciem metriem var tuvoties tikai tie, kuri ir gatavi viņu mīlēt uz visiem 100%! Gatavībai mīlēt jāiet arī roku rokā ar sportiskumu, humora izjūtu un sevis kopšanu.

2021. gada 3. martā 15:00

Sarunā ar portālu Skaties.lv Katrīna neslēpj, ka dalība raidījumā ”Nākamā pietura: Mīlestība” nebija attiecību meklēšana, bet gan vēlme labi pavadīt laiku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņai ļoti patīk trakas un spontānas idejas – viss tagad ir slēgts un randiņu jauniete uztvēra, kā iespēju pavadīt dienu jaunā kompānijā.

”Sajūtas pēc šova ir ļoti pozitīvas. Atceros to dienu ar smiekliem. Labi pavadījām laiku, papļāpājām, izsmējāmies. Kas gan vairāk nepieciešams,” smaida Katrīna.

Kasparam Katrīna teikusi JĀ, jo uzskata, ka šajos laikos ir jāizmanto visas iespējas pavadīt laiku ārpus mājām. Viņa to uztvērusi kā ekstravagantu iespēju paēst vakariņas un iepazīt jaunu cilvēku.

”Jau pēc pirmajiem vārdiem sapratām, ka mūsu stāsts ir ceļš uz draudzību, ne mīlestību. Kaspars ir ļoti interesants puisis. Viņam ir savs viedoklis un viņš to nebaidās izpaust. Forši arī, ka puika aktīvi sporto un iet uz savu mērķi,” randiņa partneri raksturo Katrīna.

Arī pēc šova jaunieši sazinās sociālajos tīklos un, iespējams, tuvākajā laikā publiskos jaunu ”Tik Tok” video.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Katrīna jau kopš pagājušā gada vasaras sevi dēvē par brīvu sievieti un saka – single as a pringle.

”Man ir bijušas attiecības, kuru laikā biju laimīga. Izvēlējāmies doties katrs savu ceļu, bet tas nenozīmē, ka esmu neveiksminiece! Tieši otrādi – man paveicās, jo sapratu, ko es gribu! Tagad esmu ļoti prasīga. Daudz strādāju, attīstu sevi un savu karjeru. Ļoti cienu sevi un savas izvēles, tāpēc tuvāk par 5 metriem man var pietuvoties tikai tie puiši, kuri ir gatavi mani mīlēt uz visiem 100%,” stingri nosaka Katrīna.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Ar vīriešiem Katrīna parasti iepazīstas – atpūšoties kopā ar draugiem vai slavenajās iepazīšanās aplikācijās.

Jaunā sieviete apzinās, ka iepazīšanās aplikācijās nereti tiek meklēti vienas nakts sakari, viņa pati nemetas šādās izklaidēs, bet nenosoda neviena indivīda izvēli!

Šova dalībniece laika gaitā ir iemācījusies cienīt sevi, savas izvēles un savu dzīvi, tāpēc šāda izklaide viņu neinteresē.

”Salauztu sirdi” Katrīna dziedē, sportojot un veltot laiku sev. Viņa nav no tām, kas skatās romantiskas filmas, bet no vīna glāzes gan tādā momentā neatteiktos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova dalībniece sevi dēvē par sabiedrisku personu, viņai patīk būt cilvēkos, tā arī ir viņas ”salauztas sirds” dziedēšanas recepte.

Jaunā sieviete attiecību attīstības straujumu mēra, vadoties no situācijas un otras personas. Viņa labprāt tiekas bieži un daudz pļāpā, bet laiks līdz nākamajam posmam noteikti ir nepieciešams.

Katrīnai ir patīkami baudīt randiņu periodu, “rozā briļļu” burvību un noslēpumainību. Sākot dzīvot kopā, viss šis izzūd un rodas daudz citu patīkamu emociju.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

”Esmu patiesi mīlējusi. Man mīlestība atspoguļojas kā klātesamība un nebeidzama vēlme otrai pusei palīdzēt, padarīt katru dienu skaistāku, vieglāku, foršāku,” smaida Katrīna.

Otrajā pusītē Katrīna vēlas ieraudzīt sportisku, koptu vīrieti, kurš zina, ko vēlas, kuram ir savi mērķi.

”Svarīga ir humora izjūta. Ja ar puisi ir jautri un viņam piemīt manis augstāk minētās īpašības – nesaprotu, kāpēc viņš nav vēl mani bildinājis?” smejas Katrīna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mīnusa zīmi šova dalībniece velk egocentriskiem un nejaukiem puišiem.

”Brīvajā laikā daudz sportoju. Patīk viss no visa – sākot no parastas pastaigas un skriešanas, beidzot ar reāli intensīvu funkcionālu treniņu! Man ļoti patīk pavadīt laiku aktīvi un baudīt dzīvi! Mans vīrietis noteikti nedrīkst būt mājās sēdētājs. Man blakus vajadzīgs aktīvs cilvēks, kurš spēj tik līdzi maniem apgriezieniem,” tā Katrīna.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm