tv3.lv

Seriāls "Nemīlētie" atgriežas pie TV skatītājiem ar jaunu sezonu "Svešie"

Jau 8. februārī kanāls TV3 un nākamās paaudzes televīzija Go3 piedāvās ekskluzīvu iespēju bez maksas noskatīties seriāla “Nemīlētie” jaunākās sezonas “Svešie” pirmo epizodi. Seriāls, kas ir veidots, balstoties uz lietuviešu autora E. Kaledas triloģijas “Nemīlētie”, “Svešinieki”, “Nolādētie” grāmatu notikumiem, piedāvā tā turpinājumu jaunākajā sezonā ar nosaukumu “Svešie”.

2021. gada 5. februārī 15:30

Jaunajā sezonā galvenās lomas atveidos skatītāju jau iepazītie un iemīlētie varoņi – Artūrs Dīcis, Edijs Zalaks, Elīna Bojarkina, Zane Daudziņa, Ģirts Rāviņš, Ģirts Ķesteris, Egons Dombrovskis, Rēzija Kalniņa un citi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat arī seriālam sagaidāma jaunu tēlu pievienošanās, kā arī kāda iemīlēta varoņa tēla atveidotāja atgriešanās, kas pagaidām tiek turēta noslēpumā.

Seriāla “Nemīlētie” jaunā sezona “Svešie” vēstīs par jau iepazīto varoņu likteņiem, izvēlēm un lēmumiem, atšķetinot “savējos” no “svešajiem”. Seriāla varoņi ir cīnītāji, kas reizēm nozīmē būt pašam par sevi, jo uzticēšanās “svešajiem” var maksāt augstu cenu.

Kāds tiks nodots un piekrāpts, bet, neraugoties uz to, saglabās lepnumu. Cits iepazīs mīlestību kā sāpīgu cīņu, kas sākas un beidzas, bet rētas paliek. Citam katru dienu nāksies mosties uzbrukuma gaidās. Taču varoņiem skaidrs ir viens – karā visi līdzekļi ir atļauti – meli, mahinācijas, nodevība, atriebība un, protams, mīlestība. Un tam visam pa vidu svešie, kuriem uzticēties nedrīkst nemaz!

Skaties seriāla “Nemīlētie” jaunās sezonas “Svešie” pirmo epizodi jau 8. februārī bez maksas televīzijā Go3, savukārt kanālā TV3 jau no 22. februāra no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 21.05!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm