tv3.lv

Sezonas noslēdzošais mīlas šovs! Vai izveidojušās simpātijas, iespējams – kāda sirds “lūzusi”?

28. decembra vakarā TV3 skatītāji varēja vērot iepazīšanās šova “Nākamā pietura: Mīlestība” četrpadsmito raidījumu, kas ir arī pirmās sezonas noslēdzošais! Iepazīšanās ceļojumu uzsāka divi jauni pāri, bet Gundaru un Danu iepazinām jau pirms nedēļas. Vai sezonas pēdējais raidījums izrādīsies veiksmīgs, vai radīsies kāds pāris?

2020. gada 28. decembrī 22:40

Mīlestību četrpadsmitajā šova raidījumā centās atrast 32 gadus vecais Nikolajs un 28 gadus vecā Dita, 24 gadus vecais Artūrs un 21 gada vecā Rēzija, kā arī 30 gadus vecais Gundars un 28 gadus vecā Dana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mīlas radio” izprašņāja dalībniekus par bijušajām attiecībām, to, cik ilgi iespējams dzīvot bez seksa, vai pāris būtu gatavi kopā filmēt un piedāvāt iegādāties erotiska satura video.

Neiztika bez citiem jautājumiem par attiecību tēmu, kas parādīja dalībniekiem, cik atraisīti ir viņi paši un randiņa partneris.

Lai satuvinātos Nikolajs un Dita – “mīlas radio” pārim uzdeva attēlot dažādus vārdus. Viens izrādīja vārdu, bet otrs minēja, šova dalībniekiem izdevās saprasties kā no pusvārda.

Artūrs un Rēzija visu braucienu pavadīja skaidrojot attiecības, izsakot viens otram, visu, kas uz sirds, toties Dana un Gundars apsprieda kaila ķermeņa seksualizāciju.

Nokļūstot galapunktā, pāriem bija jāizvēlas turpināt randiņus vai tomēr – NĒ.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmie savu izvēli veica Dana un Gundars, sakot viens otram – JĀ.

“Jā, esmu gatava turpināt randiņu. Mums bija interesantas sarunas, labprāt turpinātu iepazīt Gundaru tuvāk, bet pagaidām bez ekspektācijām, tad jau redzēs,” savu izvēli pamatoja Dana.

Arī Gundars piekrita, ka ir noķerts labs “vilnis”. Daudzas tēmas palikušas pusvārdā un viņš vēlas turpināt randiņu un sarunas.

Bijušie mīlnieki Rēzija un Artūrs izvēli veica vēl neizbraucot no Rīgas, “mīlas radio” vēlējās uzzināt atbildi, lai lieki nemocītu kādu no dalībniekiem.

“Es vēlos braukt atpakaļ. Kā jau teicu, ir lietas, ko nevar mainīt un aizmirst. Viss ir jau izrunāts, neredzu jēgu tālākajam. Arī ja kaut kas izveidotos, es visu attiecību laiku “grauztu” tevi vai sevi,” tā Artūrs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rēzija neslēpa, ja brauciens būtu turpinājies, galapunktā pastāvējusi iespēja, ka viņa būtu teikusi JĀ, lai redzētu, kā viss tālāk attīstīsies.

Nikolajs bija gatavs turpināt iepazīšanos ar Ditu jau romantiskā gaisotnē, neslēpjot, ka viņam iepatikusies sieviete un viņš vēlētos pamēģināt uzsākt attiecības.

Dita atbildēja ar NĒ, jo viņai neradās īpašās sajūtas un “klikšķis”, kam jābūt pašā sākumā. Šova dalībniece Nikolaju raksturo kā maigu un jauku vīrieti, bet ne sev domātu.

Ir noslēgusies šova “Nākamā pietura: Mīlestība” pirmā sezona. Seko līdzi aktivitātēm un nepalaid garām šova atgriešanos!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm