tv3.lv

Top 10! Mīlas šova Diāna atklāj lielākās kļūdas, kuras novērojusi iepazīšanās aplikācijās

Šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” iepazītā Diāna pati ir bez otrās pusītes, jo priekšroku dod mākslai, bet ir izanalizējusi, izlasījusi vairākas grāmatas, bijusi ilgās attiecībās, tāpēc zina, kā pareizi meklēt mīlestību. Diāna apraksta 10 populārākās kļūdas, kuras iepazīšanās aplikācijās pieļauj vairums mīlestības meklētāju.

2021. gada 8. februārī 11:16

Lai kļūtu par iepazīšanās “gurū” šova dalībniece aicina sekot viņai “Tik Tok”. Tieši šajā platformā viņa skaidros, kā pareizi iepazīties, kā izlabot jau pieļautās kļūdas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mans dzīves partneris var būt arī meitene.” Mīlas šovā iepazītā Diāna ir droša, ka mīlestību nevar ieplānot

“Ja sāktu dzīvot psiholoģiski “veselu” dzīvi, māksla mani nesaistītu.” Mīlas šova Diāna par to, kāpēc neveido attiecības

Dažādās iepazīšanās aplikācijās Diāna ir sarakstījusies gan ar puišiem, gan meitenēm un, pamanījusi 10 kļūdas, kuras nereti pieļauj laimes meklētāji:

1.Bildes.

Foto būs pirmais, ko potenciālais partneris novērtēs. Diāna domā, ka liela kļūda ir bildes ar pārāk daudz uzlabojumiem – sunīšu austiņām, kadri, kuros esi saulesbrillēs vai tālumā.

“Ja izliksi bildi, kurā esi redzams kopā ar draugiem, atklāšu noslēpumu, tikai tu pats zināsi, kurš no visiem esi tu. Potenciālais partneris netērēs laiku spēlei,” tā Diāna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā kļūdu topošā aktrise nosauc arī pārāk daudz bilžu vienā rakursā, nemaz nerunājot par kailumu vai puskailumu.

2.Apraksts.

“Vēlies uzzināt, vai partneris interesējas par tavu iekšējo būtību un interesēm? Publisko aprakstu par sevi. Sarakstē varēs novērot – vai tika novērtētas bildes, vai arī cilvēks veltīja laiku, lai izlasītu aprakstu,” pamāca Diāna.

Šova dalībniece neiesaka aprakstā minēt konkrētus kritērijus tam, kādu partneri vēlies.

3.Sasveicināšanās.

Pārāk banāla sasveicināšanās – čau, sveika, kā iet, ko dari? Frāzes, kuras neattīsta sarunu un nenes nekādu informāciju.

Diāna aizdomājas, vai tiešām nekas oriģinālāks par – čau, kā tev iet – nenāk prātā?

“Puiši, es redzu, ka vēlaties izskatīties galanti, pieklājīgi, tāpēc liekat lietā frāzes – sveika! Vai es tevi neiztraucēju? Vai tu vēlētos iepazīties? Iepazīšanās aplikācijās tas nestrādā! Jūs atstājat pretēju efektu un izskatāties pēc atpalikušajiem. Ja meitene ir lejupielādējusi aplikāciju, tas nozīmē, ka viņa GRIB iepazīties, nevis nopirkt gurķus,” dusmīgi paziņo Diāna.

4.Drukas kļūdas.

Skaistule domā, ka dažreiz pat viena frāze var apturēt saraksti. Ja bildēs izskaties kā Dieviete vai Apolons, bet dzīvē vēl labāk, toties raksti sliktāk nekā otrās klases skolnieks – izdzēs aplikāciju un ej no jauna mācīties skolā.

“CiW! Kа́ SoaKAs? – nevienu neuzbudina un smaidiņi pat no traģēdijas neizvelk,” ironizē Diāna.

@melitadianasnore##profila bilde##meitene ##tinder ##kā iepazīties♬ оригинальный звук – Melita Diana Snore

5.Manipulācijas.

“Aizmirsti frāzi – pastāsti par sevi! Tas patiesībā skan tā – izklaidē mani! Ja tev ir garlaicīgi, tad uzņemies atbildību un radi jautru saraksti, nevis gaidi to no partnera,” dusmojas Diāna.

Kā otru populārāko manipulācijas veidu jaunā sieviete nosauc tekstu – vai es tiešam esmu tik ļoti neglīts, ka tu negribi man atbildēt? Es zināju, ka tu esi iedomīga maita, kuru interesē tikai nauda!

6.Rupjības.

“Nedrīkst ignorēt rupjības, lamuvārdus vai spiedienu. Lielisks piemērs – beidz lauzties, beidzot tiekamies. Tev nav ko zaudēt,” izskaidro Diāna.

7.Bezgalīga sarakste.

Šova zvaigzne ir novērojusi, ka sarakstes sākumā cilvēki viegli flirtē, izveido kontaktu, pēc tam nostiprina pozīcijas un viss beidzas ar to, ka sarakste pārvēršas garlaicīgā dialogā. Ja tā notiek – tikšanās nesekos.

8.Telefona numurs.

“Pāriet uz citu sarunas platformu vai īsziņām ir labi, bet tas jādara pareizajā laikā. Nevajag to darīt pēc trīs saņemtām ziņām, tas ir daudz par ātru,” smejas Diāna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

9.Skopums.

Diāna apzinās, ka gribas piesaistīt sev pēc iespējas vairāk uzmanības un apvīt apkārt sev daudzus interesantus partnerus.

Bieži vien aktīvas sarakstes noved pie tā, ka ziņas līdzinās darba sarakstei, to jutīs ikviens, kuram rakstīsi un rezultātā nevienu no potenciālajiem partneriem neizdosies noturēt.

10.”Prinča” gaidīšana.

“Dāmas, neesiet tik kategoriskas un kritiskas pret vīriešiem. Ja viņš neraksta kā romantiskās firmās, iespējams, viņš strādāja un pelnīja daudz naudas, tā vietā, lai mācītos skaisti sarakstīties. Jādod iespējas, jāpalīdz atvērties un kas zina, kur slēpjas īstais “princis”,” smaida Diāna.

Video: mīlas šova Diāna dodas uz mežu, lai “izdzīvotu” pasaku “Sarkangalvīte un vilks”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm