tv3.lv

"Aigars ir klusāks par mani. Dzīvē esmu daudz jaudīgāka." Kristīne par mīlas šova partneri, kurš vēlas sev līdzās dzīvīgāku dāmu

Devītajā šova “Nākamā pietura: Mīlestība” raidījumā iepazinām rīdzinieci Kristīni, kura devās uz “aklo randiņu” ar ventspilnieku Aigaru. Jaunā sieviete joprojām ir brīva no attiecībām un priecājas par dzīvi. Šova dalībniece zina, ko vēlas redzēt otrajā pusītē un kuru katru ar ģimeni un draugiem neiepazīstina.

2020. gada 2. decembrī 14:04

Sarunā ar portālu Skaties.lv Kristīne atklāj, ka pati nav pieteikusies šovam, to izdarījuši draugi un viņa joprojām nezina, kuri tieši. Saņemot zvanu no producentiem, Kristīne bijusi neizpratnē un automātiski atteikusies, bet visu pārdomājot, tomēr piekritusi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man nav veicies mīlestībā, jo sievietes pārmēru lieto alkoholu un smēķē.” Mīlas šova Aigars par dāmām

Šovā gūto pieredzi, piedzīvojumu viņa sauc par lielisku, ko atcerēsies visu mūžu.

“Aigaram teicu JĀ, jo gribēju viņu iepazīt tuvāk, kad nav apkārt kameras, tāpat arī laiks automašīnā likās pārāk īss, lai izteiktu plašāku viedokli par cilvēku. “Klikšķis” nebija. Aigars, manuprāt, ir klusāks cilvēks par mani. Es dzīvē esmu daudz jaudīgāka. Sapratu, ka esam dažādi cilvēki,” tā Kristīne.

Kristīne atklāj, ka romantiskajā randiņā viņi atpūtušies SPA un runājušies – par dažādiem dzīves atgadījumiem, kārtīgi izsmejoties.

Neskatoties uz jautro randiņu, Kristīne un Aigars otro reizi nav tikušies. Kristīne neslēpj, ka uzrakstījusi šova partnerim, lai noskaidrotu, kā viņš jūtas pēc filmēšanās. Tā kā saruna īsti nevirzījās, Kristīne sapratusi, ka tur nekas nebūs.

Šova dalībniece jau kādu laiciņu sevi dēvē par sievieti, kura ir brīva no attiecībām. Viņa bauda dzīvi un paziņo, ka apkārt vienmēr ir ģimene un draugi – tātad būt vienam nav nemaz iespējams.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc romantiskā randiņa mīlas šova Aigars un Kristīne nolemj tikties vēlreiz

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Runājot par salauztu sirdi, Kristīnei ir bijusi viena nepatīkama pieredze, kurai pāri palīdzēja tikt draudzenes. Viņa nav no tām, kura bēdas remdēs saldumu kalnos, skatoties romantiskas filmas. Arī depresijai viņa neļausies. Vienkārši turpinās dzīvot.

” Katrai meitenei jau no agra vecuma ir bijis tas “ideālā puiša” apraksts. Prātā, izejot cauri savam, tad varu teikt, ka pārsvarā tas bija tāds vizuālo iezīmju apraksts – gara auguma, zilas acis, miesās spēcīgs. Svarīgākas ir rakstura iezīmes un cilvēka vērtības, kā arī komunikācija savā starpā. Cilvēks var būt vizuāli pievilcīgs, bet, ja iekšēji nekas nesaskan, tad tas ilgi neiztur,” paskaidro Kristīne.

Šobrīd viņa dotu priekšroku vīrietim, kurš ir spēcīgs miesā un garā. Vīrietim ir jābūt spēcīgajam plecam, pie kā nepieciešamības gadījumā pieturēties. Vīrietim ir jābūt arī praktiskam.

“Ir jābūt komunikācijai savā starpā, ja tās nav, tad veselīgas attiecības ir grūti uzturēt. Atklātība un solījumu turēšana ir vienas no svarīgākajām īpašībām. Vīrieša klātbūtnē es gribu justies drošībā un mīlēta. Nepatīk tie saucamie “dīvānu eksperti”, kuri māk tikai gudri runāt. Kā arī cilvēki, kuriem vienmēr viss ir slikti, tādi cilvēki, manuprāt, nemāk priecāties. Vēl mani atbaida vājums un neizlēmība,” vīrieša ideālu noraksturo Kristīne.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova dalībniece neslēpj, ka viņai vajag ilgāku laiku, lai izprastu cilvēku. Attiecību veidošanā viņa ir ļoti piesardzīga un ne visus laiž sev klāt. Daudzi pārmetuši Kristīnei nepārliecinātību, bet kuru katru viņa nedomā iepazīstināt ne ar savu ģimeni, ne draugiem.

“Mīlestību ir grūti izskaidrot, tā ir kaut kas tāds, ko tu jūti ar visām 5 maņām. Tu redzi to darbos, tās ir rūpes par cilvēku. Tā ir abpusēja, to nevar izmērīt. Mīlestība var būt gan mūžīga, gan pārejoša, viss atkarīgs no cilvēku darbībām,” Kristīne pastāsta ko viņai nozīmē vārds – mīlestība.

Ar potenciālajām otrajām pusītēm Kristīne ir iepazinusies gan draugu ballītēs, gan izklaides pasākumos. Izmantots ir arī “Tinder”, jaunā sieviete uz aplikāciju skatās skeptiski, jo domā, ka vairumam tur interesē tikai viens, bet tajā pašā laikā – viņa zina gadījumus, kad pāri iepazīstas, apprecas un veido ģimeni.

Šova dalībniece ir aktīva dzīvesveida piekritēja. Cenšas būt kustībā – skriet, iet, vingrot. Ir dienas, kad gribas palikt mājās – zem segas un skatīties TV, bet to ilgi viņa nespēj izturēt.

“Aizraujos ar orientēšanās sportu, skriešanu un vēl apmeklēju sporta zāli. Manuprāt, sports cilvēku norūda, ne tikai fiziski, bet arī garīgi. Joprojām prātā ir aizķēries teikums, ko mans tētis agrāk mums bērnībā teica – nav tāds vārds “nevaru”. Kā tu zini, ka nevari, ja neesi pat pamēģinājis? Es cenšos pēc tāda principa dzīvot,” nosaka Kristīne.

Šova dalībniecei patīk arī veidot kūkas, kad ir gaidāmi svētki, pavadīt laiku kopā ar ģimeni un tuvajiem draugiem.

Jaunā sieviete sevi raksturo kā ļoti komunikablu, viņai patīk atrasties cilvēkos, tāpēc uzskata, ka vīrietim ir “jāpavelkas” uz šādām izklaidēm.

“Sportoju, lai vecumdienās pati būtu spējīga par sevi parūpēties un nebūtu citiem par nastu. Es nedzenos pēc perfekta auguma, galvenais ir kustēties un būt laimīgam,” tā Kristīne.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm