Anna Panna: “Balss maskā” neizdotos, ja dalībnieki neklusētu

6 komentāri
Anna Panna: “Balss maskā” neizdotos, ja dalībnieki neklusētu
PUBLICITĀTES FOTO

Svētdienas, 11. aprīļa, vakarā TV3 šovā “Balss maskā” tika atmaskota visvairāk apspriestā maska – Siļķe kažokā, un zem tās slēpās populārā konditore, trīs pavārgrāmatu autore un ”influencere” Anna Panna, īstajā vārdā Anna Birmane.

Kā intervijā raidījumā “900 sekundes” atzīst Anna, pēc atmaskošanas jūtas atvieglota: “Es beidzot varu cilvēkiem pastāstīt par to visu to, ko es piedzīvoju – nodarbības, dejošana, tā visa slepenība, tas bija tik ļoti interesanti, ka man, loģiski, gribējās jau uzreiz padalīties, bet es to nedrīkstēju, jo ir ļoti strikti noteikumi.”

Par viņas dalību šova zinājis tikai vīrs, un Anna spriež, ka ”šis šovs neizdotos, ja cilvēki neieturētu diskrētumu un neklusētu”.

To, ka zem Siļķes kažokā maskas slēpjas pazīstamā konditore, kādā no iepriekšējiem raidījumiem jau atkoda Samanta Tīna. Kā norāda Anna, stāvot detektīvu priekšā, maska “tik ļoti palīdz emocijas novadīt un tur tu esi savā tēlā”. Tēls, kas viņai bija radīts šovā, ir citādāks nekā viņa ir dzīvē, tādēļ Annai nācies iejusties mazā aktierspēlē.

Kāpēc siļķe, nevis kas saldāks? “Šo tēlu neizvēlējos es pati, bet to izstrādāja raidījuma veidotāji. Tur bija tik daudz ko apstrādāt! Kažociņš gāja kopā ar manu uzvārdu, jo mani vecāki ir modes mākslinieki. Tas varēja bišķīt sajaukt galvu. Tajā pašā laikā kažociņš ir arī ēdiens.

Tik ļoti varēja interpretēt visus pavedienus, ka detektīviem šis pasākums bija ļoti liels galvlauzis.”

Anna atzīst, ka ļoti priecājas, ka saņēmusies piedalīties šovā un novērtē, ka tik daudz profesionālu cilvēku tika iesaistīti priekšnesumu sagatavošanā, “jo pretējā gadījumā, domāju, daudzi no nedziedātājiem tiktu vienkārši šovā pazemoti”.

Kā atzīst Anna, viņai vislielākā intriga ir, kas slēpjas zem Baltā vilka maskas: “Viņš kustas, var redzēt, ka komunikabls. Man liekas, ka ar skatuvi saistīts, bet es pagaidām nespēju iztēloties un nespēju to dzirdēto balsi atkost.”

6 komentāri