”Ar Eglītes palīdzību sapratu, ka sievietes mani neinteresē.” Mairis Daiļais nāk klajā ar paziņojumu

15 komentāri
”Ar Eglītes palīdzību sapratu, ka sievietes mani neinteresē.” Mairis Daiļais nāk klajā ar paziņojumu
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Šova ”Piecērt Eglītei!” uzvarētājs dzejnieks Mairis Daiļais Liepiņš, izcīnījis daiļās Līgas Eglītes sirdi, drīz vien pakāpās maliņā, atstājot fanus neizpratnē, kāpēc pēkšņi zaudējis interesi par meiteni. Atklātā intervijā Skaties.lv Mairis nāk klajā ar ilgi lolotu paziņojumu, kuram beidzot ir gatavs. Dzejnieks sapratis – viņš nav heteroseksuāls.

Mairis pēc uzvaras ”Piecērt Eglītei!” izbaudīja romantiskas SPA brīvdienas ar Līgu, kurās visiem par pārsteigumu, skaistajai sievietei pat nepieskārās. Mairis neiebilda, kad drīz pēc tam Līgu randiņā apčamdīja Gunārs.

Kā sarunā ar Skaties.lv nu atklāj Mairis, pēc šova ”Piecērt Eglītei” viņš ilgāku laiku nodevies pārdomām, atslēdzoties no sociālo tīklu dzīves un pievēršoties savas iekšējās būtības analīzei.

”Eglīte man lika saprast, kas patiesībā ir kas. Sapratu, ka labāk ir dzīvot brīvam, nekā turpināt mānīt sevi un maldināt citus cilvēkus.

Teikšu atklāti. Ar Eglītes palīdzību es sapratu, ka sievietes mani neinteresē,” ar drosmīgu paziņojumu Skaties.lv nāk klajā Mairis.

Puisis neslēpj, ka savā dzīvē jau vairākkārt mēģinājis veidot attiecības ar meitenēm, taču allaž tajās juties ne savā ādā.

”Allaž pret meitenēm esmu bijis vēss un ne līdz galam īsts. Sajūta, ka esmu maldinājis sevi un citus cilvēkus,” tā dzejnieks.

Šobrīd Mairis ir sevis meklējumos. Viņš apzinās, ka nav heteroseksuāls, bet vēl nesteidzas definēt sevi un savu seksualitāti.

”Šobrīd vēlos izvēdināt galvu. Esmu sapratis, ka man vairs nav jāslēpjas. Ikviens cilvēks ir tieši tāds, kāds viņš ir. Viss ir mūsu pašu brīva izvēle, un es jūtos brīvs, ja šo pasaku atklāti,” tā Mairis.

Puiša ģimene par šo niansi vēl nav informēta, atklāsmi viņš uzticējis vien labākajam draugam atklātā sarunā. Draugs uzklausījis, sapratis un atbalstījis Mairi.

Mairis apzinās, ka, iespējams, ne visi būs tik atbalstoši, kāds tuvinieks noteikti novērsīsies. Saliekot šo visu savos svaru kausos, dzejnieks izlēmis, ka ir par patiesību un vēlas dzīvot patiesi un atklāti.

”Pēdējās nedēļās esmu daudz domājis, visu pārdomājis. Šovs ”Piecērt Eglītei!” un uzvara tajā bija pagrieziena punkts, pēc kura sapratu, ka laiks pielikt punktu, es tā nevaru.

Cik ilgi es sevi psiholoģiski mocīšu un maldināšu?

Apzinos, ka pēc šī paziņojuma, zaudēšu daļu draugu, tuvinieku. Taču nepārdzīvoju – vietā nāks citi. Un esmu sapratis, ka nav nekā svarīgāka, kā būt patiesam pašam pret sevi,” tā Mairis.

15 komentāri