Ar ”Krodzinieces dziesmu” Saules meita uzmirdz jaunā gaismā

6 komentāri
Ar ”Krodzinieces dziesmu” Saules meita uzmirdz jaunā gaismā
PUBLICITĀTES FOTO

Muzikālā šova ”Balss maskā” septītajā raidījumā dalībnieki izpildīja dziesmas, kas viņiem saistās ar ēdieniem un dzērieniem, un koncertu spoži atklāja latviskākā no maskām – Saules meita.

”Man tīri labi garšo vītinātas voblas un žāvētas reņģes, un kur nu bez laba vietējā krogus brūža?! Es taču esmu latviete,” par sevi atklāja Saules meita.

Viņa šajā vakarā uz skatuves kāpa ar ”Krodzinieces dziesmu” no kinofilmas ”Vella kalpi”.

”Kā vienmēr spoži, un laikam tikai tādā masku šovā iespējama visu stilu eklektika, elegantais tēls un elegantie numuri no iepriekšējiem radījumiem ar desām un visām lietām… Es saprotu, ka alus kausa vietā Saules meitai labāk prasītos sēdēt kādā šampanieša vannā. Bet latviešu tradīcijas uzliek savu,” Saules meitas numuru vērtēja Jānis Šipkēvics.

Kā sprieda šova vadītājs Mārtiņš Spuris, šajā dziesmā Saules meita parādījusi jaunu savas balss šķautni, tomēr Samantai Tīnai tā dēļ nekas skaidrāks netapa. Kā viņa skaidroja, ar katru raidījumu Saules meita sevi parāda jaunā gaismā. ”Es nezinu, cik ilgi es šitā vilkšu,” izteicās Samanta.

Kā idejas, kas varētu būt Saules meita, detektīvi minēja Lauru Teivāni, Evitu Zālīti, Jūlija Vasiļjeva un Yana Kay. Kā domā tu?

6 komentāri