tv3.lv

Ar pikantiem skatiem startē jauns iepazīšanās šovs “Laiks iemīlēties”

12. septembrī 22:50

Pirmdienas, 12. septembra, vakarā kanālā TV3 pirmizrādi piedzīvoja jauns iepazīšanās šovs “Laiks iemīlēties”, kurā vienā mājoklī kopā sanāk divi pavisam nepazīstami cilvēki un mēģina viens otram iepatikties. Pirmajā sērijā iepazīšanos piedzīvoja šoferis Igors un fitnesa trenere Ginta, kā arī karavīrs Deivids un skolotāja Laine.

Īpaši šovam aprīkotā mājā, kurā pārus vēros tikai kameru acis, šova “Laiks iemīlēties” dalībnieki kopā izklaidēsies, gatavos ēst, sarunāsies un ko tik vēl ne. Pēc kopā pavadītas diennakts viņi izlems turpināt būt kopā vai tomēr ne.

Pirmajā raidījumā kopdzīvi ar svešinieci uzsāka piedzīvojumu meklētājs Igors no Ķekavas. Igoram ir 48 gadi, un viņš ir šoferis. Igoram aiz muguras ir nopietna attiecību pieredze – viņš daudzus gadus kopā ar sievu ir pavadījis Īrijā, un viņam ir arī divi bērni pusaudžu vecumā. Taču nu laulība ir izirusi, un viņš nesen no Īrijas ir atgriezies dzimtenē.

Mājvietu ar Igoru dalīja 54 gadus veco fitnesa treneri Gintu. Viņai aiz muguras ir trīs laulības, no kurām veiksmīgākā ilgusi 20 gadus. Gintai ir četri bērni un četri mazbērni.

Pārīša pirmā satikšanās izskatījās daudzsološa. Jau sākumā abi viens otram izskaidroja, kādu iedarbību uz viņiem atstāj alkohols. “Kad iedzeru, es uzreiz aizmiegu. Nav jēgas. Es esmu jautra, kamēr nav iedzerts,” atklāja Ginta. Igors sprieda, ka šajā ziņā abi esot līdzīgi.

Pēc jautras aprunāšanās bija pienācis vakariņu laiks, un Igors cēla galdā paša gatavotos un līdzi atvestos cepelīnus, ko Gintai nācās vien izdekorēt.

Pēc vakariņām abi turpināja iepazīties tuvāk, un Igors atklāja, ka viņu nekas neattur runāt par seksu. Atšķirībā no Gintas viņš kameru priekšā atklāja, kādas ir viņa iecienītākās seksa pozas: “Guļ, apķer, kājiņu pie vēderiņa un “štepselē”.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēcāk Igors izmantoja iespēju nogrābstīties gar Gintas sēžamvietu, un abi vakaru turpināja ar kārtējo jautro spēli un ālēšanos.

Pāru mitekļos ir virtuve, telpa vingrošanai vai citām aktivitātēm, kā arī guļamistaba, bet gulta gan ir tikai viena. Igors jau šķietami Gintu bija gatavs precēt, tādēļ vēlējās pirmo nakti ar jauniepazīto dāmu pavadīt vienā gultā. Turklāt Igors blakus Gintai metās pilnīgi kails, dupša apaļumiem zibot.

Pirmajā raidījumā kopdzīvi uz līdzenas vietas sāka vēl viens pāris. Deivids ir 25 gadus vecs jūras spēku karavīrs no Bauskas. Puiša dzīvesveids ir ļoti aktīvs. Šovā viņš piedalījās, lai atrastu īstu mīlestību. Puisis sapņo par ģimenes izveidošanu un trīs bērniem.

Kopā ar Deividu mājoklī ievācās 22 gadus vecā pirmsskolas skolotāja Laine no Iecavas. Viņa studē Latvijas Universitātē, viņai patīk mūzika un dažādi pasākumi. Kā atzīst Laine, viena viņa ir tādēļ, ka gaida īsto cilvēku.

Abu iepazīšanās iesākums bija nedaudz stīvs, un to abi centās kliedēt ar sarunām. Kad bija apspriesti hobiji, Deivids painteresējās par Laines līdzšinējo attiecību pieredzi. Meitene atklāja, ka pagaidām nekas nopietns šajā ziņā nav bijis. Igoram iepriekšējās attiecības beigušās pirms diviem gadiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viens par otru daudz uzzināja arī jautājumu-atbilžu spēlē. Deivids pastāstīja, ka būtu labi, lai viņa dzīves partnere būtu motivēta vienmēr iet uz priekšu, lai viņai patiktu bērni un lai viņa spētu sliktās lietās saskatīt arī ko labu.

Bija klāt vakariņu laiks, un Laine lēma, ka Deivids ceps vistu, bet viņa gatavos salātus. Vēlāk malkojot dzirkstošo dzērienu, abi turpināja iepazīšanos, un Deivids atklāja, ka viņš savā draugu lokā palicis vienīgais, kuram nav ne otras pusītes, ne bērnu. “Sāku saprast, ka kaut kas ir jādomā,” sacīja Deivids.

Katram pārim bija piešķirti īpaši telefoni saziņai ar saviem tuvākajiem cilvēkiem, un pilnīgi iespējams, ka viņi saviem tuviniekiem atklās to, ko pagaidām vēl nesaka saviem jauniegūtajiem partneriem. Vakara gaitā puisis, liekot lietā mobilo tālruni, draugiem atrādīja savu dāmu. Vēlāk telefonsarunā viņš atzina, ka Lainei “nav ne vainas”.

Kad bija pienācis vakars, bija jāsakārto gulēšanas jautājums, un Laine neslēpa, ka vēlētos, lai Deivids viņai atvēl vienīgo gultu, bet pats paliek viesistabā uz dīvāna. Pret šādu plānu Deividam iebildumu nebija.

Notikumiem iepazīšanās šovā “Laiks iemīlēties” seko līdzi pirmdienu vakaros pulksten 21:45 kanālā TV3, portālā TV3play, bet pirms televīzijas ētera – Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm