tv3.lv

"Būšu atbilstošs citas meitenes standartiem!" Mīlas šova Rihards joprojām ir brīvs

Skarbāko atraidījumu šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” saņēmis 23 gadus vecais Rihards. Neatkarīgi no Justīnes izteikumiem viņš uz meiteni netur ļaunu prātu, bet vēl viņai veiksmi ideālā puiša meklējumos. Iepazīsti Rihardu tuvāk!

2020. gada 15. oktobrī 13:25

Sarunā ar portālu Skaties.lv Rihards neslēpj, ka šovā pilnībā neatvērās Justīnei, traucējis satraukums un fakts, ka jau no paša sākuma nav bijušas simpātijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tu neatbilsti maniem standartiem.” Mīlas šovā vientuļnieki turpina meklēt savas otrās pusītes

Rihards cerējis, ka izdosies satikt meiteni no laukiem, kā nekā šādas meitenes nav ārišķīgas un darba nebaidās. Lauku meitenes ir sirsnīgas.

Daudzi ir sašutuši par Justīnes vārdiem, pēc tam, kad viņa Rihardam pateikusi stingru NĒ.

“Neapvainojos par viņas teikto. Jā, es neatbilstu viņas standartiem, jo standarti ir gaumes lietas. Būšu atbilstošs kādas citas meitenes standartiem. Ceru nākotnē viņai izdosies satikt tādu partneri, kādu viņa vēlas redzēt sev līdzās,” paziņo Rihards.

Puisis neslēpj, ka pats teicis Justīnei JĀ, ne tāpēc, ka būtu simpātijas, bet gan tāpēc, ka aizkadrā labi veidojušās sarunas. Viņi daudz smējušies un viņš vēlējies vienkārši turpināt draudzīgu, pozitīvu vakaru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc šova Rihards un Justīne nav sazinājušies un puisis sevi joprojām dēvē par brīvu.

Šova dalībnieks Justīni sauc par skaistu meiteni, bet viņš meklē dāmu, kurai patīk dzīvnieki un kura vēlas patiesi uzsākt attiecības.

“Meklēju tādu meiteni, ar kuru būtu kopīgas intereses. Savstarpējās attiecībās ir svarīgi, lai veidotos sapratne un varētu aizraujoši pavadīt brīvo laiku kopā. Gribu satikt otru pusīti, ar kuru varētu izveidot attiecības un doties ar laiku tālāk laulībā,” nopietnos nolūkus atklāj Rihards.

Rihards neslēpj, ka ir brīvs puisis jau no 7. februāra. Datumu viņš atceras, jo šķiršanās notikusi viņa vārda dienā un bijusi kā dāvana viņam! Attiecības ilgušas trīs gadus.

“Sapratām, ka nederam viens otram. Bijusī meitene nezināja, ko īsti vēlas nākotnē – mācīties vai strādāt. Domas mainījās bieži un tas ietekmēja arī mūsu attiecības,” šķiršanās iemeslu skaidro Rihards.

Rihards domā, ka ir romantisks vīrietis, jo mīļotās meitenes dēļ spēj realizēt dažādas idejas. Piemēram, mīlestības vārdā reiz iestājies amatieru teātrī un izdzīvoja dažādas lomas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Romantiskākais, ko esmu darījis? Meitenei nezinot izveidoju no tējas svecītēm sirds formā pārsteigumu – nakts laikā, ziemā. Sveču gaisma radīja romantisku atmosfēru, bieži pārsteidzu negaidot ar ziediem ar ātrām idejām,” smaida Rihards.

Parasti ar dāmām šova dalībnieks iepazīstas draugu lokā. Rihardu var atrast arī kādā no iepazīšanās portāliem, bet viņš nedomā, ka tur ir liela iespēja iepazīties.

Pēc šova puisis saņem dāmu vēstules arī sociālajos tīklos. Ar vienu no rakstītājām Rihardam ir doma tikties.

“Meitene, ar kuru tikšos, ir no Rīgas, bet attālums nav šķērslis. Iepriekšēja mīļotā dzīvoja aiz Vecpiebalgas un spējām tikties ļoti bieži, attālums nerada grūtības,” tā Rihards.

Izveidojoties attiecībām, pāris kopā lemtu, kur viņiem labāk dzīvot. Rihards vēlas sievieti, kura tāpat kā viņš strādā, nevis sēž mājās.

Kā savas intereses puisis nosauc visu, kas saistās ar dzīvniekiem. Dzīvnieki viņam patīk jau kopš bērnības.

“Man ir suns Čapijs, kurš mani vienmēr gaida, kad atgriezīšos no darba, un divi papagaiļi, viens papagailis prot dziedāt. Man pieder neliela lauku saimniecība, kurā ir dažādi putni – vistas, pīles, kā arī šķirnes truši,” laimīgi paziņo Rihards.

Šova dalībnieks palīdz arī noklīdušiem suņiem, ir pat izdevies atrast saimniekus pazudušam dzīvniekam.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm