Atmaskotais Grigalis atklāj triku, kā šova laikā apvedis ap stūri daudzus

4 komentāri
Atmaskotais Grigalis atklāj triku, kā šova laikā apvedis ap stūri daudzus
PUBLICITĀTES FOTO

Svētdien, 25. aprīļa, vakarā muzikālā šova ”Balss maskā” astotajā raidījumā dalībnieki izpildīja savas mīļākās latviešu dziesmas. Vakara noslēgumā tika atmaskota Planēta, zem kuras maskas slēpās TV un radio personība Māris Grigalis.

Kā intervijā raidījumā “900 sekundes” atzīst Māris Grigalis, viņš ir ļoti pateicīgs detektīviem, kuri viņu neatmaskoja ātrāk: “Es tā gribēju nodziedāt “Pasaciņu”! Man tik spilgtas bērnības atmiņas.”

Planētas atmaskošana īpaši negaidīta izvērtās Baibai Sipeniecei-Gavarei, kura, ieraugot Māri, skaļi sauca: ”Grigali, es tevi nogalināšu! Tas nav iespējams! Tu esi kretīns! Es tev to nepiedošu nekad! Mājinieki, negaidiet mani mājās!”

Savukārt rītā pēc atmaskošanas Grigalis atzīst: “Gribētu turēt Baibu un Mārtiņu (šova vadītājs Mārtiņš Spuris – red.) pie vārda, jo vakar viņi skaļi visai Latvijai pateica tos maģiskos vārdus, ka leks Daugavā. Baiba pateica pirmā: Ja tas būs Grigalis, tad pavisam noteikti… Un Mārtiņš vēl no skatuves, blakus man stāvot: Ja tiešām tas būs Māris, tad es, Baiba, tev pievienojos. Es domāju: super, vēl varētu Šipkēviss pateikt, ka viņš ieleks uz galviņas Daugavā.”

Šovā laikā grūtības ar dziedāšanu Māris nebija: “Dziedāt es māku. Bet man bija iespēja pašam izvēlēties repertuāru. Es izvēlētos tik interesantu repertuāri, lai izbaudīti, izgaršotu kaut ko īpašu.”

Protams, izaicinājums bijis savu dalību šovā slēpt no bērniem: “Ja es atklāšu, ka es esmu Planēta, tad viss bērnudārzs runās.” Sieviņa gan to zinājusi.

Savukārt tiem, kuriem bijušas aizdomas, ka Planēta ir Māris Grigalis, viņš sūtījis dažādu viltus informāciju, un kā piemēru atstāsta, kā mānījies kādā piektdienas vakarā, kad notikusi šova filmēšana: “Es pirms tam filmēju, kā alu ieleju glāzē. Nedēļas nogale it kā. Tad es sūtīju tiem cilvēkiem, kuri domā, ka Grigalis varbūt ir planēta.”

4 komentāri