Atmaskotais Jānis Zaržeckis: Man likās, ka es šovam īsti nederu

2 komentāri
Atmaskotais Jānis Zaržeckis: Man likās, ka es šovam īsti nederu
PUBLICITĀTES FOTO

Pirmajās Lieldienās uz šova ”Balss maskā” skatuves kāpa visas astoņas šovā palikušās maskas, lai par sevi atklātu jaunus faktus un izpildītu savas mīļākās mīlas dziesmas. Vakara noslēgumā detektīvi vienojās atmaskot Spēkavīru, kura tēlā bija iejuties plastikas ķirurgs Jānis Zaržeckis.

“Tas bija ļoti liels izaicinājums. Man likās, ka es īsti nederu tam šovam, un mani Mārcis Auziņš ļoti iedrošināja,” raidījumā “900 sekundes” atzīst Jānis Zaržeckis. “Atceros, ka viņš pirmo reizi kopā ar mani lidoja lidmašīnā, viņš bija tāpat pārbijies, kā es biju pārbijies, ejot uz šovu. Tāds pats stress un adrenalīns.”

“Tas ļoti liek iziet no komforta zonas. Īstenībā dziedāšana ir ļoti intīms process, un, ja tev jāstājas kameru priekšā, tas ir ļoti stresaini. Šī bija pilnīgi jauna pieredze,” skaidro plastikas ķirurgs.

Par viņa dalību šova “Balss maskā” zinājusi Jāņa sieva māksliniece Indra Sproģe: “Tik daudz nevarēja noslēpt, jo pārāk bieži aizdomīgi pazudu.”

Savukārt pārējiem ģimenes locekļiem bijis liels pārsteigums, kad Spēkavīrs noņēmis masku, un Jānis teic, ka tā arī neviens no tuviniekiem, draugiem nav nojautis, kas slēpjas zem šīs maskas.

Spēkavīrs savu dalību šovā noslēdza, izpildot grupas ”Genesis” dziesmu ”I can’t dance”.

2 komentāri