Atmaskotais rolands če: Draugi mani atpazina pēc otrās, trešās uzstāšanās

4 komentāri
Atmaskotais rolands če: Draugi mani atpazina pēc otrās, trešās uzstāšanās
LAURIS VĪKSNE

Svētdien, 5. maijā, muzikālā šova “Balss maskā” pusfinālā tika noskaidroti, kuri trīs dalībnieki iekļuvuši šova finālā, bet īsi pirms lielā notikuma detektīvi atmaskoja Zebru, zem kuras maskas slēpās reperis un producents rolands če.

“Ir jau pierasts,” jautāts, kā pašam patīk sevi klausīties, raidījumā “900 sekundes” atzīst rolands če. Viņš skaidro, ka kā producents savu balsi klausījies miljons reižu.

Šovu “Balss maskā” pirms fināla pamet Zebra

“Mani draugi mani atpazina pēc otrās, trešās uzstāšanās reizes. Tā ka kaut kādā zināmā mērā var teikt, ka tā ir mana balss. Kaut cik bišķiņ mēdzu arī padziedāt.”

Mūziķis atzīst, ka draugiem un tuviniekiem mānīties, tādējādi no sevis cenšoties novērst jebkādas aizdomas par dalību šovā “Balss maskā”, nav bijis viegli, un viņš ļoti labi apzinājies, ka neprot melot.

Šova otrajā sezonā Zebra bija atraktīvākais un kustīgākais dalībnieks, un Rolands neslēpj, ka reiz maska gandrīz nokritusi viņam no galvas. “Bet laimīgas beigas, viss kārtībā”.

Jautāts, vai pašam nav bijis bail kādu reizi nokrist, Rolands saka: “Es zināju, ka es sasitīšos, es no tā nebaidījos. Es arī sasitos – pāris reizes atsitu celi, samežģīju potīti tā, ka beigās bija pagrūti pastaigāt, bet es ar to rēķinājos.”

Šova “Balss maskā” fināls gaidāms jau svētdien, 9. maijā, kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā.

4 komentāri