"Balss maskā" skatītāju mīlulis priecē ar jaudīgu un enerģisku priekšnesumu

5 komentāri
PUBLICITĀTES FOTO

TV3 muzikālā šova “Balss maskā” piektajā raidījumā 4. aprīļa vakarā dalībnieki izpildīja savas iemīļotākās mīlestības dziesmas, un koncertu ar enerģisku priekšnesumu atklāja Baltais Vilks, kurš ik nedēļu pārsteidz ar savu balsi un skatītāji balsojumā viņu vairākkārt atzinuši par savu favorītu.

“Vai varat uzminēt, kas ir mans mīļākais apģērba gabals? Svētku uzvilks. Sapratāt? Vispār manam ancukam itin bieži jābūt kaujas gatavībā, jo es mīlu svinēt un man patīk būt klāt citiem, kad svin viņi. Es to varētu darīt bezgalīgi,” par sevi atklāja Baltais Vilks.

Vēl viņš pastāstīja, ka savu mīļo Sarkangalvīti viņam jau izdevies nomedīt. “Man viss ir skaidrs. Es pat, manuprāt, zinu to Sarkangalvīti,” paziņoja Samanta Tīna un minēja, ka tas ir Renārs Zeltiņš.

Baiba Sipeniece-Gavare neatkāpās no sava sākotnējā minējuma un arī sprieda, ka zem Baltā Vilka maskas slēpjas Renārs Zeltiņš.

“Viņš ir mūzikai tik tuvu, ka tuvāk vairs nevar būt. Bet, ja Baiba saka, ka konkurē ar viņu pasākumu vadīšanā, tad es vienīgi varētu iedomāties, ka tas varētu būt Māris Grigalis,” sprieda Jānis Šipkēvics.

“Es domāju, ka Baltais Vilks pavisam vienkārši ir Andris Vilks,” izteicās Krivenchy.

Kā domā tu?

5 komentāri