Jānis Moisejs atklāj, kas bija grūtākais, startējot "Balss maskā"

20. martā 10:09

Svētdienas, 19. marta, vakarā šovā “Balss maskā” krita kārtējā maska – šajā vakarā detektīvi atmaskoja mītisko Vienradzi, zem kura maskas bija paslēpies dziedātājs un dziesmu autors Jānis Moisejs. Šorīt saruna ar viņu “900 sekundēs”.

“”Balss maskā” piedzīvojums manā dzīvē bija ļoti aizraujošs pasākums. Bija daudz jāmānās, ko es parasti nedaru, un tas bija grūti. Bet tas bija skaists skrējiens kopā ar Vienradža masku,” nākamajā rītā pēc atmaskošanas “900 sekundēs” stāsta Moisejs.

Par spīti tam, ka Jāņa priekšnesums bija krāšņs un dziedātājs šajā tēlā grūti identificējams, vismaz vienam detektīvam – Baibai Sipeniecei-Gavarei – Jāni izdevās atpazīt. “Šī ir 1968. gadā Toma Džonsa izpildīta dziesma “Delilah”. Tā ir himniska dziesma, kurā mēģini balsi palielināt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Man interesanti bija tas, kā caur šo tēlu mēģini sevi noslēpt. Piemēram, es domāju – ja man ir Vienradzis, kas ir pārnadžu dzimtas dzīvnieks, kā viņš varētu dziedāt. Es domāju, ka viņš tādā zemākā balsī varētu kaut ko darīt.

Es mēģināju slēpties, bet dziedātājam ir ļoti grūti noslēpt savu balsi, jo ar to mēs visu laiku strādājam. Es domāju, ka Baiba mani zināja no pāris lekcijām “zviedru augstskolā”, un viņa kaut kā nolasīja un atklāja mani,” stāsta dziedātājs.

Jautāts, cik grūti ikdienā bija noslēpt to, ka viņš ir daļa no “Balss maskā” stāsta, Jānis saka: “Es visu uztvēru ļoti nopietni. Esmu ar jurista kvalifikāciju, es parakstīju līgumu, un tur ir nopietns līgumsods. Man bieži vien bija jākož mēlē. Es gribēju pateikt, bet nedrīkst. Tas ir jāslēpj, un nedrīkst izpaust to, ka piedalies.”

Jānis šova turpinājumā turēs īkšķus par savu tēla brāli Briedi un jūsmo arī par Šaha karali. “Kā ir šovs “Balss maskā”, tā man neliek mieru. Man saka: Jāni, tu esi tas vai tas. Katru sezonu. Man prieks, kas tagad ir miers. Es teikšu: Es jau esmu piedalījies, es tur nevaru vairāk būt.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Muzikālais šovs ”Balss maskā” ir spilgta, azartiska un intrigām pārbagāta sacensība. Tajā piedalās divpadsmit sabiedrībā zināmas personas un slavenības, kuras uzstājas sava unikālā tēla maskā. Dalībnieku sniegumu un minējumus par to, kas slēpjas zem maskām, izteiks šova detektīvu komanda – Baiba Sipeniece-Gavare, Jānis Krīvēns jeb Krivenchy, Samanta Tīna un Jānis Šipkēvics.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm