Kristīne Garklāva "Balss maskā" aizkulisēs mainījusi gaitu

2. maijā 10:28

30. aprīlī muzikālā šova “Balss maskā” finālā par uzvaru sacentās Sniegpārsla un Laimes lācis. Abas maksas, zem kurām attiecīgi slēpās dziedātāja Jolanta Strikaite-Lapiņa un “900 sekunžu” vadītāja Kristīne Garklāva, šorīt raidījumā “900 sekundes” pastāstīja ko vairāk par dalību šovā.

Kristīne Garklāva neslēpj, ka “900 sekunžu” kolēģi izteikuši minējumu, ka viņa varētu slēpties zem kādas maskas. “Pults režisore Iveta sacīja: “Beidziet, viņa noteikti tur nav. Es, piemēram, negribētu dzirdēt, kā Kristīne dzied.”

Jautātas, vai dziesmu izvēle bija pašu ziņā, Jolanta Strikaite-Lapiņa stāsta, ka producentiem bija stratēģija, ņemot vērā katra raidījuma tematiku un noskaņu. “Es iesūtīju kaut kādas versijas, ko es varētu izpildīt, un viņi apstiprināja, un uz to mēs gājām.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā spriež Māris Grigalis, finālā Kristīne ar mūziķa Prinsa dziesmu “Kiss” vairāk uzrunājusi gados vecāko auditoriju, savukārt Jolanta ar dziesmu “Let It Go” trāpījusi tieši bērnu sirdīs.

“Uz šo dziesmu ļoti uzstāja mūzikas producente Maija Sējāne. Viņa teica: “Tev jādzied.” Es teicu, ka šausmīgi sarežģīti, es to nevarēšu, to esmu darījusi pirms tik daudziem gadiem, labāk ne. Viņa teica, ka tā būs laba taktika. Un beigās tas nostrādāja. Es arī pati esmu priecīga, jo pati šo dziesmu nebūtu piedāvājusi,” stāsta Jolanta.

Kristīne atklāj, ka šova filmēšanas laikā aizkulisēs. Lai viņu nevarētu atpazīt, viņai bija jāmaina gaita. “Tā kā visi domāja, ka es varētu būt džeks, tad es centos iet šā te. Piemēram, uz tualeti, garām operatoriem un apsargiem,” saka Kristīne un atrāda puicisku soli.

Kristīne saka publisku paldies visam šovu apkalpojošajam personālam, kuri palīdzējuši tikt galā grūtākos brīžos, tostarp arī ar sarežģīto masku. “Man nebija ko elpot, es vienreiz viena priekšnesuma laikā gandrīz oficiāli aizgāju, jo man uz elpvada uzsēdās lāča spalva.” Aizskatuvē viņa centusies ieelpot, un apsargs Aleksandrs maskai atvēra muti un turēja to vaļā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vienlaikus Kristīne saka: “Tas ir viens no sirsnīgākajiem brīžiem, kas man palicis atmiņā. Tāpēc es gribu teikt: darīsim ikdienā cits citam labas, sirsnīgas lietas, kas paliek atmiņā kā spilgtākie mirkļi.”

To, ka zem Melnā kraukļa maskas slēpjas improvizators, pasākumu vadītājs, radio personība Kaspars Breidaks, Kristīne nojautusi, pirms viņš bija noņēmis masku.

“Ir tik jocīgi. Jūs uzliekat to masku, bet kaut kas tomēr nāk ārā, es nezinu, kā to sauc… tā sajūta par to cilvēku. Krauklis man stāv blakus, un es jūtu Breidaka enerģiju. Iedomājieties – viņš paņem savu garo knābi un ieliek man [maskai] mutē, kur ir manas acis, un es nākamā brīdī dzirdu Breidaka “he, he, he”, un es saprotu, ka viņš zina, kas es esmu. Viņš pēc tam man saka: “Neviens cits mani tā neapgrābstītu.””

“Balss maskā” uzvarētāja naudas balvu – 5000 eiro – novirzīs Ukrainas atbalstam.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Muzikālais šovs ”Balss maskā” ir spilgta, azartiska un intrigām pārbagāta sacensība. Tajā piedalās divpadsmit sabiedrībā zināmas personas un slavenības, kuras uzstājas sava unikālā tēla maskā. Dalībnieku sniegumu un minējumus par to, kas slēpjas zem maskām, izteiks šova detektīvu komanda – Baiba Sipeniece-Gavare, Jānis Krīvēns jeb Krivenchy, Samanta Tīna un Jānis Šipkēvics.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm