Krivenchy modīgie krekli un krāsainas minējumu versijas. Soctīklos birst pērles par šovu “Balss maskā”

Svētdienas vakarā no šova “Balss maskā” tviterī “dīvāna detektīvu” krustugunīs nokļuva Melnais krauklis un Pērtiķis. Komplimenti tika veltīti izbalsotajam Šaha karalim Mārtiņam Spurim, kurš atklāti dalījās par savām sajūtām. Tāpat detektīvu redzes lokā bija arī žūrija, kurai no raidījuma uz raidījumu tiek pievērta arvien lielāka uzmanība.

27. martā 12:08

Tvitera lietotājs Wilnis izteica versiju, ka atraktīvais Melnais krauklis varētu būt Rīgas eksmērs Gundars Bojārs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savukārt “dīvāna detektīvs” Markuss zem Kraukļa maskas saskatīja gan aktieri Andri Bērziņu, gan režisori Andreju Ēki.

Pērtiķis arī tika pamanīts un “dīvāna detektīvi” izteica savas domas, minot gan dīdžejs Magnusu Eriņu, gan to, ka tas varētu būt kāds no “Street Warriors”.

Žūrija zem lupas

“Dīvāna detektīvi” aktīvi apsprieda arī šova žūriju un pat meklēja, kur savus kreklus pērk Krivenchy, kavējas nostalģiskās atmiņās un izteica pārgalvīgu solījumu, kuru, iespējams, iedvesmojusi pieredzējusi žūrijas locekle Baiba Sipeniece.

“Dīvāna detektīvs” archibalds ir pamanījis, ka sacenšas ne tikai šova dalībnieki, bet arī žūrijas pārstāvji. “Šipkēvics grib izkonkurēt Krivenchy ar aplamāko minējumu.”

Jāsaka, ka archibalds šajā vakarā bija nostalģiski noskaņots un atminējos senos labos laikus. “Šaha karaļa izvēlētā dziesma man atgādina par laiku, kad LNT savos pirmsākumos ik pa laikam rādīja videoklipus. Un lielākoties tās bija Pītera Geibriela dziesmas. Ak, vecie labie laiki.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Varbūt tieši Baibas peldēšanās Daugavā, neuzminot Māri Grigali, tviteristu tiptopkarbonade ir iedvesmojusi izteikt skaļu prognozi un solījumu, “ja zaķis nav Karīna Račko, tad es iešu peldēt Daugavā”.

Ir čakli, jo čakli “dīvāna detektīvi”, kas pieraksta “zelta frāzes” no šova un dalās ar savu veikumu. Starp pierakstītajām pērlēm: “Viņš labi uzvedas un ir tik noslēpumains, ka pilnīgi slikti paliek.” Vai arī šie sašutuma vārdi: “Gudrinieks kaut kāds. Man šitie zubri jau ir apnikuši.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Twitter” mākslinieks numa numa jej šajā reizē iedvesmojās no Pērtiķa.

Apjukums un sajūsma “detektīvu” starpā

Starp profesionāliem minētājiem, atklājas pa kādam pilnīgi apjukušam “detektīvam”. Malvii izsaka savu lielo sāpi: “Kā cilvēki min, kas ir zem maskas???!!! Es nevienu neatpazīstu un nesaprotu. Liekas tik, ka tas pērtiķis ir kkads reperis.”

“Dīvāna detektīvs” Rihards Gromuls izteica savu sajūsmu, ka viņa prognoze, kas bija izteikta pirms pāris nedēļām, ir piepildījusies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rihards Gromuls atsmakotam Mārtiņam Spurim novēlēja, lai viņš stundu klausās “Europe is My Home”.

Komplimenti no “dīvāna detektīviem” bija atmaskotā Mārtiņa Spura virzienā. “Paldies! Tu lieliski visus mūs apčakarēji! Superīga dziesmu izvēle, un es arī līdz beigām domāju, ka tas ir Kaspars Gorkšs,” rakstīja Elīnā. Arī Laura Ance izteica komplimentu: “Šī bija labākā atmaskošana! Neticēju, ka Mārtiņam ir vēl vismaz 25. diennakts stunda, lai visu paspētu.”

Noņemot masku šovā, Mārtiņš Spuris arī “Twitter” atklāti padalījās ar savām sajūtām.

“Šaha karalis ir atmaskots! Tagad īpaši saprotu, kad dalībnieki iepriekšējās sezonas teica, ka ir saauguši ar savu masku – es jūtos tieši tāpat. Šis bija neticami aizraujošs piedzīvojums. Milzīgs paldies visiem, kas šo procesu padarīja tik sasodīti patīkamu!,” un atklāja, ka “Šova gatavošanās un filmēšanas laikā sanāca radīt visai daudz satura, taču, kamēr maska turējās uz pleciem, nedrīkstēju publicēt. Tagad, kad viss ir zināms, tuvākajās dienās labprāt padalīšos. Jau laicīgi atvainojos par spamu gan šeit, gan Instagram.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau nākamajā nedēļā uz šova skatuves satiksi Rudzupuķi, Briedi, Sniegpārslu un Laimes lāci, kuri izpildīs siržu kausējamās dziesmas. Skaties šovu “Balss maskā” svētdienās plkst. 20.30 kanālā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Muzikālais šovs ”Balss maskā” ir spilgta, azartiska un intrigām pārbagāta sacensība. Tajā piedalās divpadsmit sabiedrībā zināmas personas un slavenības, kuras uzstājas sava unikālā tēla maskā. Dalībnieku sniegumu un minējumus par to, kas slēpjas zem maskām, izteiks šova detektīvu komanda – Baiba Sipeniece-Gavare, Jānis Krīvēns jeb Krivenchy, Samanta Tīna un Jānis Šipkēvics.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm