Laimes lācis, Sniegpārsla vai Melnais krauklis?! Šova "Balss maskā" fināls

Šova fināla atklāšanā uz skatuves redzēsim visus 12 dalībniekus, finālistu trio pievienosies – Zaķis, Šaha karalis, Torte, Naktstaurenis, Briedis, Pērtiķis, Astoņkājis, Vienradzis un Rudzupuķe. Dalībnieki izpildīs kopdziesmu “Celebration”.

Vakara gaitā uz skatuves kāps arī noslēpumainais viesis, šoreiz noslēpumainais viesis slēpsies zem Auna maskas. Auns izpildīs Coolio dziesmu “Gangsta`s Paradise”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Finālisti centīsies iegūt vēl vairāk skatītāju sirdis, izpildot dziesmas – “Nothing Compares 2 U”, “Let it go” un “Kiss”. Pēc dziesmu izpildīšanas skatītāji zālē balsos par dalībniekiem, divi, kuri saņems vismazāk balsis stāsies detektīvu priekšā un viens tiks atmaskots. Par balsošanu vairāk lasi ŠEIT!

Toties divi dalībnieki, kuri iekļūs superfinālā atkārtos jau dziedātas dziesmas. Par diviem pusfinālistiem balsos skatītāji pie TV ekrāniem!

Finālistu labdarības mērķi, kam tiks ziedoti līdzekļi uzvaras gadījumā – Laimes lācis savu balvu ir nolēmis ziedot Ukrainas atbalstam. Laimes lācis uzskata, ka katra tauta ir pelnījusi dzīvot brīvā zemē. Melnais Krauklis uzvaras gadījumā savu balvu ziedos biedrībai “Dr.Klauns”, kas ik dienu rūpējas par slimnīcu mazo pacientu emocionālo labsajūtu! Sniegpārsla uzvaras gadījumā 5000 eiro ziedos Bērnu slimnīcas fondam, jo Sniegpārsla ir pārliecināta, ka izkust uz priekpilnu bērnu deguniem būtu viņas lielākā laime!

Atgādinām, ka deviņos raidījumos detektīvi atmaskoja Naktstaureni, jeb aktrisi Danu Bjorku, Torti, jeb sportistu Kristapu Zuti, Astoņkāji, jeb dziedātāju Elzu Rozentāli, Vienradzi, jeb dziedātāju Jāni Moiseju, Šaha karali, jeb Mārtiņu Spuri, Rudzupuķi, jeb režisori Daci Pūci, Zaķi, jeb Leldi Ceriņu, Briedi, jeb Grēti Grantiņu un Pērtiķi, jeb Mārci Judzi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Fināla laikā šova detektīvi – Samanta Tīna, Jānis Krīvēns jeb Krivenchy, Baiba Sipeniece-Gavare un Jānis Šipkēvics pēdējo reizi šova sezonā centīsies atmaskot finālistus, izmantojot sagatavotos pavedienus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Muzikālais šovs ”Balss maskā” ir spilgta, azartiska un intrigām pārbagāta sacensība. Tajā piedalās divpadsmit sabiedrībā zināmas personas un slavenības, kuras uzstājas sava unikālā tēla maskā. Dalībnieku sniegumu un minējumus par to, kas slēpjas zem maskām, izteiks šova detektīvu komanda – Baiba Sipeniece-Gavare, Jānis Krīvēns jeb Krivenchy, Samanta Tīna un Jānis Šipkēvics.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm