"Balss maskā" trešajā raidījumā dalībnieki uz skatuves demonstrē īpašus pavedienus

12. martā 20:20

12. marta vakarā pie skatītājiem dodas šova “Balss maskā” trešais raidījums, kurā dalībnieki izpilda dziesmas, kuras vienmēr vēlējušies nodziedāt. Uz skatuves redzēsim – Astoņkāji, Melno kraukli, Zaķi, Pērtiķi un Šaha karali.

Atšķirībā no citiem raidījumiem ikviens dalībnieks līdzi uz skatuvi būs paņēmis kādu no pavedieniem. Vai šie pavedieni palīdzēs detektīviem tikt uz pareizā ceļa?

Arī izvēlētās dziesmas daudz ko pateiks par personām, kuras slēpjas zem maskām – par vairākiem dalībniekiem detektīvi teiks, ka viņiem ir laba muzikālā gaume, viena dziesma palīdzēs atšķirt zaļknābi no dalībnieka labākajos gados!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dzirdēsim gan dziesmu no “Eirovīzijas”, gan hitu latviešu valodā, gan kantrī mūzikas dziesmu, gan grupas “Eolika” hitu.

Jau pa dienu bija iespēja noskatīties Zaķa uzstāšanos un izteikt minējumus par to, kas slēpjas zem maskas! Vai Zaķis lika kājām dejot līnijdejas?

Arī šonedēļ viena no maskām, kas būs nonākusi uz izbalsošanas strīpas, būs spiesta šovu atstāt, atklājot, kas aiz tās paslēpies.

Atgādinām, ka pirmajos divos raidījumos detektīvi atmaskoja Naktstaureni, jeb aktrisi Danu Bjorku, kā arī Torti, jeb sportistu Kristapu Zuti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vakara laikā šova detektīvi – Samanta Tīna, Jānis Krīvēns jeb Krivenchy, Baiba Sipeniece-Gavare un Jānis Šipkēvics centīsies atmaskot dalībniekus, izmantojot sagatavotos pavedienus.

Tos trīs, kuriem būs lemts nokļūt uz izbalsošanas svītras, izlems skatītāji klātienē, taču to, kuram būs jāizstājas no turpmākās sacensības un jāvelk nost maska, lems šova detektīvi.

Zaķis, Šaha karalis, Astoņkājis, Pērtiķis un Melnais krauklis! Kādi ir tavi minējumi, kas slēpjas zem maskām?

Skaties grandiozāko minēšanas šovu “Balss maskā” katru svētdienu plkst. 20.30 kanālā TV3 un televīzijā Go3.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Muzikālais šovs ”Balss maskā” ir spilgta, azartiska un intrigām pārbagāta sacensība. Tajā piedalās divpadsmit sabiedrībā zināmas personas un slavenības, kuras uzstājas sava unikālā tēla maskā. Dalībnieku sniegumu un minējumus par to, kas slēpjas zem maskām, izteiks šova detektīvu komanda – Baiba Sipeniece-Gavare, Jānis Krīvēns jeb Krivenchy, Samanta Tīna un Jānis Šipkēvics.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm