Soctīklos aktīvi pārspriež “Balss maskā” finālu: Dīvāndetektīvi sola mācīties špagatu un gatavi pirkt loterijas biļetes

Šovs “Balss maksā” būtu pavisam cits šovs, ja nebūtu soctīklu “dīvānu ekspertu”, kas nedēļas nogalēs sacentās ar šova žūriju un ne tikai atmaskoja maskas, bet uzmanīgi vēroja un vērtēja žūrijas darbu. Līdz ar šova noslēgumu dīvānu detektīvi īpaši izcēlās ar spilgtiem vērojumiem un spriedumiem.

2. maijā 11:06

Aktīvākais soctīklu “dīvānu eksperts” archibalds gan ir noskumis: “Cauri… Tagad atkal kādu laiku nebūs par ko “dīvānekspertot”.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Visu šovu soctīklu “dīvāna eksperti” neslēpa, ka vislielākais noslēpums ir Laimes lācis. Ja par citām maskām kaut reizi izskanēja precīzi minējumi, tad par Laimes lācis līdz pašām beigām tinās noslēpumu plīvurā: “Vislielākā mīkla ir Laimes lācis!” izskanēja pat vairākas reizes.

Fināls pie TV ekrāna atvilināja pat tos, kas šovu neskatījās un arī sajūsmas saucienus par Laimes lāci un atzīšanos, ka nebūtu spējuši viņu atmaskot.

“Nebiju redzējis nevienu Balss maskā šīs sezonas raidījumu, liels prieks par @KristGarklava, apsveicu !!! :) Nekad nebūtu uzminējis, ka tā esi tu! Varbūt jānoskatās kāds iepriekšējais raidījums. To, ka Sniegpārsla ir Jolanta, gan atkodu pēc 2 min. klausīšanās:),” raksta Gints Ivuškāns.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī Laila neslēpj sajūsmu: “Es tikai gribēju pateikt, @KristGarklāva ir tik kruta!!! Nu TIK kruta!!!”

Rets Krasiļņikovs arī priecājas par šova iznākumu: “Skaistākā uzvarētājas uzruna, kādu jebkad dzīvē esmu dzirdējis.” To vari noklausīties šeit.

“Dīvāna eksperts” Gariņš pamanījis arī sava Laimes lāča apjukumu: “Laimes lācis nesaprot, ko biedrene var tā slēpties!”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērtējot Sniegpārslas atmaskošanu, Laura plāno iegādāties loterijas biļeti, jo jau pirmajā raidījumā bija uzminējusi, kas slēpjas zem maskas. “Jau pirmajā raidījumā izdzirdot pirmos vārdus no Sniegpārslas es UZMINĒJU, kas tur slēpjas. Varbūt rīt jāiet pirkt loterijas biļete, jo šādi notiek pirmo reizi,” raksta Laura.

“Dīvāna eksperti” vērtē un komentē arī šova žūriju. Šoreiz tika pamanītas pretrunas Krivenchy teiktajā.

“Dīvaini likās, ka #Krivenchy multeni “Frozen” zina, bet dziesmu nav dzirdējis. Neticu,” raksta Two Hundred.

Sajūsmā par savām detektīves spējām ir Ginta.

“Es teicu! Es teicuuuuuuu. Nesajauktu ne ar vienu pat tumsā! @KBreidaks Tu esi lielisks arī zem maskas. Protams, ka vēlēju tev uzvaru, bet no sirds sveicu ar bronzu šajā piedzīvojumā,” raksta Ginta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Un no Gintas bija kāds pārgalvis solījums, kas šajā reizē gan nebūs jāpilda, jo prognoze bija precīza. “Vēl nenovilka?! Bāc, es citā pasākumā, bet, ja Krauklis nav @KBreidaks, es iemācīšos špagatu.”

Šovs ir beidzies, lai dzīvo šovs! “Dīvāna eksperti” ir asprātīgi. “Kāds jau te rakstīja, ka Baiba šovakar ir Baložu tante no filmas “Viens pats mājās”?” raksta Arvis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Muzikālais šovs ”Balss maskā” ir spilgta, azartiska un intrigām pārbagāta sacensība. Tajā piedalās divpadsmit sabiedrībā zināmas personas un slavenības, kuras uzstājas sava unikālā tēla maskā. Dalībnieku sniegumu un minējumus par to, kas slēpjas zem maskām, izteiks šova detektīvu komanda – Baiba Sipeniece-Gavare, Jānis Krīvēns jeb Krivenchy, Samanta Tīna un Jānis Šipkēvics.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm