Šova "Balss maskā" pusfinālā vislielākā mīkla ir Laimes lācis; tviterdetektīvs sola apēst cepuri

Šova “Balss maskā” pusfinālā “dīvāna detektīvi” soctīklā “Twitter” apsprieda gan šova viesus Lutausi un Diskopeli, gan izteica minējumus par dalībniekiem Sniegpārslu, Laimes lāci, Pērtiķi un Melno kraukli.

24. aprīlī 10:47

Šovs tuvojas izskaņai, jau pēc nedēļas fināls, bet arī šova pusfinālā tviterdetektīviem vislielākā mīkla ir Laimes lācis. Skaļi to nebaidās pateikt aktīvākais “detektīvs” archibalds.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzmanīgi klausās pavedienus un izsaka savus minējumu tviterlietotāja Elīna Grāvelsiņa. Viņa min, ka Laimes lācis iespējams ir “900 sekunžu” vadītāja Kristīne Garklāva. “Es arī sāku domāt, ka Laimes lācis varētu būt Kristīne Garklāva. Pēdas simbolizē raidījumu “Pēdas, kas paliek pēc Tevis?””

Tāpat tiek izteikti pārdroši solījumi un noslēgtas digitālās derības. Tviterlietotājs Kampy55 izsaka: “Ja #balssmaskā lācis nav @dymanta, tad es apēdīšu cepuri.” Uz ko dziedātāja Katrīna Dimanta iesaka cepurei sagatavot mērcīti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aktīvi minējumi tika izteikti arī par to, kas slēpjas aiz Sniegpārslas maskas. Tika minēts aktrises Annas Klēveres vārds.

Tāpat tika minēts Leļļu teātra aktrises Baibas Vanagas vārds un aktrises Ievas Aleksandrovas-Eklones vārds.

Aktīvais “dīvāna eksperts” archibalds min, ka Melnais krauklis ir dziedātājs Sandis Kiops. Savukārt Two Hundred domā, ka tas varētu būt Miks Ozoliņš.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Dīvāna eksperti” ne tikai minēja, kas slēpjas zem maskām, bet pārsprieda arī dziesmu izvēli. Paija raksta: “Es nesaprotu Laimes lāča un Pērtiķa dziesmas izvēli. Nē, nu dziesmas ir ok, bet neticu, ka tās var būt kādam mīļākās dziesmas “Sex on fire” gan varētu.”

Jāatgādina, ka 23. aprīļa raidījumā Pērtiķis izvēlējās dziesmu grupas “The Supremes” dziesmu “You can`t hurry love”.  Noslēpumainais Laimes lācis izpildīja Inga Pētersona dziesmu “Varavīksne”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā īpašie viesi šajā vakarā uzstājās divas maskas – Diskopele un Lutausis. Zem viņu maskām bija paslēpušies grupas “Bujāns” dalībnieki Reinis Sējāns un Intars Busulis.

“Dīvāna detektīvi” neiztrūkstoši aktīvi izteica minējumus un apsprieda dueta dziesmas skanīgumu.

“Gan Diskopelei, gan Lutausim neiedzied viens un tas pats cilvēks fonogrammu? Kaut kā ļoti līdzīgi izklausās,” sprieda archibalds.

Lynn izteica minējumu, ka zem viesu maskām varētu slēpties Ralfs Eilands un Kaspars Breidaks.

Paijai šķita, ka viena no dueta maskām varētu būt Shipsi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Muzikālais šovs ”Balss maskā” ir spilgta, azartiska un intrigām pārbagāta sacensība. Tajā piedalās divpadsmit sabiedrībā zināmas personas un slavenības, kuras uzstājas sava unikālā tēla maskā. Dalībnieku sniegumu un minējumus par to, kas slēpjas zem maskām, izteiks šova detektīvu komanda – Baiba Sipeniece-Gavare, Jānis Krīvēns jeb Krivenchy, Samanta Tīna un Jānis Šipkēvics.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm