Šovā "Balss maskā" uzvaras laurus plūc Laimes lācis, kura ādā iejutās Kristīne Garklāva

30. aprīlī noslēdzās grandiozais minēšanas un mūzikas šovs “Balss maskā”. Finālā par uzvaru sacentās trīs maskas – Laimes lācis, Sniegpārsla un Melnais krauklis. Trešo vietu izcīnīja Melnais krauklis jeb radio personība Kaspars Breidaks. Superfinālā uzvaras laurus plūca Laimes lācis jeb Kristīne Garklāva, otrajā vietā ierindojās Sniegpārsla jeb Jolanta Strikaite-Lapiņa.

30. aprīlī 23:23

Finālā dalībnieki dziedāja dziesmas no saviem iemīļotajiem mūzikas žanriem. Laimes lācis finālā izpildīja mūziķa Prince dziesmu “Kiss”. Bet superfinālam izvēlējās jau dziedāto grupas “The Ting Tings” dziesmu “It`s Not My Name”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Balss maskā” balvu – 5000 eiro – uzvarētājam jānovirza labdarībai. Laimes lācis savu balvu ir nolēmis ziedot Ukrainas atbalstam. Laimes lācis uzskata, ka katra tauta ir pelnījusi dzīvot brīvā zemē.

“Pēdējais gads ir tik skumjš un nomācošs, esmu tik daudz mocījusies, lai savā dzīvē atgrieztu prieku, lai spētu priecāties, lai dotu domas un enerģiju citiem. Šis cilvēks (Laimes lācis) spēja atmodināt ko absolūti nereālu,” tā Kristīne.

Televīzijas personība domā, ka Laimes lāča misija ir pievērst vairāk uzmanības apkārtējiem, saskatīt skumjas aiz nereti priecīgām sejām.

Otrajā vietā ierindojās Sniegpārsla jeb Jolanta Strikaite-Lapiņa, kura finālā izvēlējās izpildīt Idinas Menzelas dziesmu “Let It Go”, bet superfinālā iepriecināja ar jau dziedāto Madonnas dziesmu “Material Girl”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kurš finālists bija tavs favorīts? Vai tev izdevās uzminēt, kas slēpjas zem maskām?

Paldies šova “Balss maskā” skatītājiem, kuri sezonas garumā neatlaidīgi piedalījās noslēpumainākajā un aizraujošākajā minēšanas spēlē!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Muzikālais šovs ”Balss maskā” ir spilgta, azartiska un intrigām pārbagāta sacensība. Tajā piedalās divpadsmit sabiedrībā zināmas personas un slavenības, kuras uzstājas sava unikālā tēla maskā. Dalībnieku sniegumu un minējumus par to, kas slēpjas zem maskām, izteiks šova detektīvu komanda – Baiba Sipeniece-Gavare, Jānis Krīvēns jeb Krivenchy, Samanta Tīna un Jānis Šipkēvics.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm