Top krāšņā šova “Balss maskā” jaunā sezona

Straujiem soļiem tuvojas iecienītā un augstu novērtētā šova “Balss maskā” jaunā sezona – ir izgatavotas 12 jaunas, ekstravagantas maskas un vēl košāki dalībnieku tērpi, kuros jau aktīvi iejūtas sabiedrībā zināmas personības, vēsta TV3 ziņu raidījums “900 sekundes”.

Spilgtu ekrānu gaismās šovā “Balss maskā” notiek gatavošanās priekšnesumiem, kas visu šo haotisko spilgtumu pārvērtīs skaistos priekšnesumos. Šova režisore Ilze Jansone dod skaļus norādījumus par to, kur katram dalībniekam jāatrodas un kas tajā brīdi jādara.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šajā reizē, kad šova aizkulisēs viesojas “900 sekundes”, priekšnesumu demonstrē Saule, kura izpilda ļoti enerģisku skaņdarbu.

Arī skatuves noformējums ir spilgti zeltainās krāsās un dziedājums atgādina kaut ko no saulainās Āfrikas. Diemžēl neko vairāk par izpildītāju uzzināt nav iespējams, jo šovā “Balss maksā” valda strikta slepenība.

Arī nākamais dalībnieks zāles aizkulisēs tiek ievests ar aizsegtu seju, turot pavadones Ievas roku, lai zinātu, kur likt nākamo soli. Arī šova vadītājs un “900 sekunžu” laika ziņu vīrs Mārtiņš Spuris, tāpat kā daudzi citi, tiek turēts neziņā.

“Balss maskā” šova vadītājs Mārtiņš Spuris

“Man kā vadītājam vajadzētu zināt, bet es nezinu neko, tieši tāpat kā detektīvi, skatītāji, es minu reizē ar visiem pārējiem.”

Arī runas balsis dalībniekiem maskās ir izmainītas. Tomēr atšķirībā no šova vadītāja Mārtiņa kaut nedaudz vairāk zina horeogrāfe Liene Grava, kura veido priekšnesumu horeogrāfiju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Horeogrāfe Liene Grava

“Man ir ļoti lieliski dejotāji, tāds liels atbalsts, ļoti izturīgi un centīgi, bez viņiem nekas nebūtu iespējams. Tieši es šos cilvēkus izvēlējos, zināju, ka būs liels atbalsts.”

Šovam “Balss maskā” nav žūrijas, bet gan vairāki detektīvi, kuri centīsies atklāt tos māksliniekus, kuri priekšnesumu laikā slēpjas aiz maskām. Samanta Tīna, Baiba Sipeniece-Gavare, Jānis Šipkēvics un Jānis Krīvēns 12 nedēļu garumā strādās un gluži kā izmeklētāji centīsies atminēt aiz krāšņajām maskām apslēptos māksliniekus.

Muzikālie priekšnesumi solās būtu krāšņi un tai pat laikā neizdibināmi, kas detektīviem pamatīgi sarežģīs iespēju atklāt, kas slēpjas zem maskām.

“Balss maskā” otrā sezona gaidāma no 7. marta svētdienās plkst. 20.00, un kopā būs skatāmas 12 epizodes ik svētdienu. 5. martā plkst. 21.05 būs “Balss maskā” speciālizlaidums jeb šovs par šovu, kurā skatītāji varēs uzzināt, kā tapusi šova jaunā sezona.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Muzikālais šovs ”Balss maskā” ir spilgta, azartiska un intrigām pārbagāta muzikāla sacensība. Tajā piedalās divpadsmit sabiedrībā zināmas personas un slavenības, kuras uzstājas sava unikālā tēla maskā. Dalībnieku sniegumu un minējumus par to, kas slēpjas zem maskām, izteiks šova detektīvu komanda – Baiba Sipeniece-Gavare, Jānis Krīvēns jeb Krivenchy, Samanta Tīna un Jānis Šipkēvics.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm