Trešo vietu šovā "Balss maskā" izcīna Melnais krauklis jeb Kaspars Breidaks

“Balss maskā” finālā Melnais krauklis, Sniegpārsla un Laimes lācis izpildīja katrs vienu dziesmu, bet skatītāji zālē noteica, kuri dalībnieki nokļūs pusfinālā. Detektīvi lēma par labu Melnā kraukļa atmaskošanai, zem maskas slēpās improvizators, kāzu un pasākumu vadītājs, radio personība Kaspars Breidaks.

30. aprīlī 22:15

Detektīviem bija jāizvēlas – atmaskot Melno kraukli vai Laimes lāci, tika lemts par labu Laimes lāča dalībai superfinālā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Melnais krauklis finālam izvēlējās dziedātājas Sinead O`Connor dziesmu “Nothing Compares 2 U”. Dalībnieks arī finālā vēlējās parādīt savu romantiķa sirdi.

“Laimes lācis ir pati labestība, pozitīvisma iemiesojums, bet Melnais krauklis ir gudrākais putns. Londonas tornī tiek turēti melnie kraukļi, viņiem ir barotāji, apsargi, jo angļi tic, ja kraukļi pametīs torni, tad būs “ziepes”. Parasti ir seši kraukļi, viens ir aizlidojis, angļi ir māņticīgi, gaida atpakaļ sesto putnu. Gribam glābt Angliju, nosūtot Melno kraukli,” atmaskošanas brīdī teica Jānis Šipkēvics.

Melnais krauklis godam nopelnīja trešo vietu šovā “Balss maskā”.

“Mīļā ģimene, kur tik ilgi? Sajūtas, kā pie četriem zobārstiem vienlaicīgi. Superīgi komentāri. Paldies par piedzīvojumu,” tā Melnais krauklis.

Superfinālā par uzvaru sacentīsies Sniegpārsla un Laimes lācis – kurš kuru?

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Muzikālais šovs ”Balss maskā” ir spilgta, azartiska un intrigām pārbagāta sacensība. Tajā piedalās divpadsmit sabiedrībā zināmas personas un slavenības, kuras uzstājas sava unikālā tēla maskā. Dalībnieku sniegumu un minējumus par to, kas slēpjas zem maskām, izteiks šova detektīvu komanda – Baiba Sipeniece-Gavare, Jānis Krīvēns jeb Krivenchy, Samanta Tīna un Jānis Šipkēvics.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm