Šovs "Balss maskā" kļuvis par skatītāko raidījumu šogad

Grandiozais minēšanas šovs “Balss maskā” februāra izskaņā atgriezās pie TV3 skatītājiem ar trešo sezonu, iepazīstinot ar 12 jaunām un neparastām maskām, zem kurām paslēpušies sabiedrībā zināmi cilvēki. Kā liecina pētījumu kompānijas “Kantar” dati, tas spējis ātri iekarot skatītāju sirdis, kļūstot par skatītāko televīzijas raidījumu šogad. To līdz šim vērojuši vidēji 9,3% jeb 166 000 Latvijas iedzīvotāju.

15. martā 10:13

Šova kopā sasniegtā auditorija jeb tie, kas to ieslēguši kaut uz minūti, ir 20.9% jeb 372 000 cilvēku. TV3 skatītāko raidījumu topa otrajā vietā ierindojas Baibas Sipenieces-Gavares stāvizrāde “Vienreiz jau var”, tam seko TV3 Ziņas un TV3 Ziņas svētdienā. Savukārt piekto vietu ieņem TV3 Laika ziņas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Esam patiesi gandarīti, ka mūsu noslēpumainākā svētdienas šova “Balss maskā” trešās sezonas sākums ir aizrāvis tik plašu skatītāju loku un ierāvis lielajā minēšanas spēlē gan lielus, gan mazus TV3 skatītājus.

Apsolām, ka turpināsim priecēt, pārsteigt, izklaidēt un ieraut visus šajā azartiskajā sacensībā, kā arī šova finālā dosim iespēju tieši skatītājiem noteikt “Balss maskā” 3. sezonas uzvarētāju, kurš savu laimestu, 5000 eiro, ziedos kādam cēlam, sevis izraudzītam mērķim. Prieks kopā būt un kopā minēt,” uzsver “TV3 Group” vietēji ražotā satura nodaļas vadītāja Baiba Saleniece.

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Līdz šim šova detektīvi atmaskojuši jau trīs dalībniekus – Naktstaureni, zem kura maskas slēpās aktrise Dana Bjorka, šova smagāko masku Torti, zem kura bija paslēpies bokseris Kristaps Zutis un lunkano Astoņkāji, zem kura maskas, visiem par pārsteigumu, bija paslēpusies dziedātāja Elza Rozentāle.

Jau šo svētdien, 19. martā plkst. 20.30, TV3 skatītājus sagaida šova “Balss Maskā” ceturtā epizode. Tajā uz skatuves kāps otrajā raidījumā iepazītās maskas – Briedis, Vienradzis, Rudzupuķe, Laimes lācis un Sniegpārsla. Dalībnieki dziedās dziesmas, ko vienmēr gribējuši nodziedāt, bet vakara izskaņā kādam no dalībniekiem savu masku būs jāņem nost.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm