“Es dziedu un skatos – kūp, kūp!” Dziedātājs Jānis Moisejs atklāj dzīves ekstrēmāko uzstāšanos

17. aprīlī 12:00

Noslēdzies muzikālā šova “Balss maskā” trešās sezonas astotais raidījums, kurā detektīvi atmaskoja Briedi, zem kura maskas slēpās dziedātāja Grēta Grantiņa. Raidījuma “Viens maskā” vadītāji – Linda Pūle un Nauris Brikmanis – ciemos aicinājuši kādu Brieža maskas līdzinieku, varbūt attālu radinieku – jau atmaskoto Vienradzi jeb dziedātāju Jāni Moiseju.

Astotais raidījums īpašs ne tikai ar viesi, bet arī ar to, kā viesis sarunai pievienojies – Jānis studijā nokļūst citādi nekā viesi iepriekšējos raidījumos. Kā arī uzreiz atzīst – cik jauki redzēt teju visu “ģimenes locekļu” foto pie sienas. Jānis stāsta, ka dalība šovā bijis liels piedzīvojums, varbūt pat viens no trakākajiem piedzīvojumiem dzīvē. Viņš uzskata, ka dzīvē jādara viss, ko sirds kāro, kamēr tas vien ir iespējams. Jānis, šķiet, raidījumam “Viens maskā” gatavojies īpaši, jo kādu apģērba sastāvdaļu saskaņojis ar raidījuma vadītāju Nauri.

Jānis atklāj – piedaloties šovā, viņu nav varējuši atpazīt pat tuvākie radi. Piemēram, sievasmāte teikusi, ka tādas formas Jānim neesot. Tajā brīdī sapratis – laikam jāiet uz sporta zāli. Taču, lai noskaidrotu, kā Jānim veiktos ar citu personu atminēšanu, raidījuma vadītāja Linda Jānim, Naurim un skatītājiem sagatavojusi detektīvu spēli. Linda ar slēpto kameru viesojusies pie kādas slavenības, kura atklāj dažas lietas no savas ikdienas. Pēc pavedieniem jāatmin – kāda slavenība slēpjas video. Uzdevumu grūtāku padara balss transformācija. Kaut arī Naurim diezgan ātri kļūst skaidrs, kas aiz video slēpjas, Jānim tik viegli neklājas. Viņa minējumos pat ir kāds kolēģis no bankas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kamēr puišiem un skatītājiem dots laiks izdomāt, kas slēpjas aiz mistiskajiem pavedieniem, Jānim tiek dots uzdevums sadarbībā ar VIASMS.lv. Šoreiz spēles noteikumi tie paši, tikai izpildījums pavisam cits, jo Linda spēli nolēmusi uzticēt Naurim. Linda izvēlējusies kādu ar maskām saistītu jomu un izveidojusi piecu vārdu sarakstu, kuri, paskaidrojot vārdu, to nepasakot, Jānim jāizskaidro raidījuma viesim. Šoreiz Jānim jāatmin vārdi jeb valstu nosaukumi, kur raidījums “Balss maskā” piedzīvojis vismaz četras sezonas. Jānis vārdus atmin ātri, ierindojoties otrajā vietā.

Kad Jānis pierādījis gan savas detektīva spējas, gan erudīciju, Linda lēmusi kādu jautājumu uzdot abiem puišiem – Jānim un Naurim. Linda vēlas noskaidrot, kas ir bijusi ekstrēmākā situācija, kāda notikusi, uzstājoties uz skatuves. Jānim sveša nav dziedāšana lietū, tomēr palikusi prātā kāda uzstāšanās, kad uz skatuves tieši aiz muguras sākusi kūpēt skaņu aparatūra. Arī Naurim ir savs ekstrēmākais stāsts – saistīts ar uzstāšanos uz kuģa.

Jānis atminas savas iemīļotākās un populārākās dziesmas, taču Linda un Nauris pirms raidījuma sagatavojušies un zina, kura tieši ir Jāņa populārākā dziesma. Tāpat arī Linda pirms raidījuma noskaidrojusi, ko Rīgas ielās satiktie iedzīvotāji domā par Jāni. Iedzīvotāji neslēpj sajūsmu par Jāņa talantu un arī dalību šovā “Balss maskā” un piešķir viņam 4,5 balles jeb “ALMA LAUKU PIENS” piena pakas.

Jānis Moisejs atzīst, ka minēšanas aspekts raidījumā patiesi ir interesants, tāpēc aicina visus ik vakaru skatīties raidījumu “Balss maskā”. Nākamajā pirmdienā pie Lindas un Naura ciemos nāks vēl kāds no “Balss maskā” detektīviem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par mini-šovu

"VIENS MASKĀ" - kabatas izmēra, bet humora pilns studijas šovs! Raidījums ļauj vairāk uzzināt par krāšņo TV3 svētdienas šovu "Balss maskā", tā dalībniekiem un žūriju, kā arī dod iespēju skatītājiem pašiem iejusties detektīva ādā. Katrā epizodē tiks atmaskota kāda Latvijas slavenība un risināti atjautības uzdevumi. Raidījumu vada mūziķis Nauris Brikmanis un TV3 žurnāliste Linda Pūle.

Šovs tapis sadarbībā ar:

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm