“Ja es sākšu iet politikā, lūdzu, atrunājiet mani.” “Viens maskā” ciemojas Baiba Sipeniece‑Gavare

20. martā 12:00

Noslēdzies muzikālā šova “Balss maskā” trešās sezonas ceturtais raidījums, kurā tika atmaskots Vienradzis, zem kura maskas slēpās dziedātājs Jānis Moisejs. Tā kā tieši Baiba Sipeniece- Gavare Jāni atpazina pēc izpildītās dziesmas un pavedieniem, “Viens maskā” vadītāji Linda un Nauris pie sevis ciemos aicina tieši Baibu.

Tā kā Baiba piedzīvojusi jau trīs “Balss maskā” sezonas, viņa atklāj, ka nu jūtas ne tikai kā detektīve, bet arī kā ekstrasense. Vienradzi Baibai izdevies atklāt, tomēr kā lielāko piedzīvojumu, pārdzīvojumu un pārsteigumu atminas kolēģa Māra Grigaļa dalību šovā. Baiba devusi solījumu, kā rezultātā stāvus lēca aukstajos Daugavas ūdeņos. Kopš tā brīža Baiba ar solījumiem nemētājoties.

Lai pārbaudītu Baibas detektīvspējas, kad blakus nav trīs atbalsta plecu – Samantas, Jāņa un Krivenchy -, un ļautu arī skatītājiem uz mirkli iejusties detektīvu lomā, raidījuma vadītāja Linda arī šoreiz ar slēpto kameru viesojusies pie kādas slavenības, kura atklāj dažas lietas no savas ikdienas. Pēc pavedieniem jāatmin – kāda slavenība slēpjas video. Uzdevumu grūtāku padara balss transformācija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Baiba uzmanību pievērš detaļām, ievērojot, ka personai video ir spalvainas rokas. Vēl esot skaidrs, ka šim cilvēkam ir bērns un viņš spēlē klarneti. Baibas minējumos izskan pat raidījuma vadītāja Naura Brikmaņa vārds. Kā versijas tiek minētas arī – Žoržs Siksna, Gints Dālderis, Elvijs Grafcovs un Marts Kristians-Kalniņš. Par cilvēku, kas patiesībā slēpjas video, Baiba ir neviltoti pārsteigta. Skaties šovu, lai arī tu vari pārbaudīt savas detektīvspējas, un noskaidro, vai pēc pāris pavedieniem atpazīsi slavenību!

Raidījuma “Viens maskā” ceturtajā epizodē Linda nolēmusi VIASMS.lv spēli izņēmuma kārtā uzticēt Naurim, kas nozīmē, ka tieši Naurim Baibai pēc iespējas ātrāk jāizskaidro pieci vārdi – šoreiz maskas, kas bijušas populāras eglītēs padomju laiku bērnudārzos. Piebilstot, ka Nauris tomēr ir slikts skaidrotājs, uzņemot laiku, cik ilgā laikā vārdi uzminēti, Baiba ierindojas pirmajā vietā, aiz sevis atstājot Gintu Andžānu, Anmary un Krivenchy.

Baiba atklāj, ka sagatavošanās detektīva amatam “Balss maskā” notiek visu dzīvi, un stāsta, ka dažu sīkumainu pavedienu dēļ personas zem maskām uzminēt ir ļoti grūti. Baiba arī neslēpj, ka no kolēģiem cenšas izvilināt – vai zem maskas slēpjas tieši viņš, piemēram, vēl nesen Baiba mērījusi vidukli kolēģim Oskaram Leperam.

Baiba par sevi komentārus internetā nelasa un uzskata to par lieku laika izšķiešanu, tāpēc “Viens maskā” vadītāji lēmuši iziet ielās un viedokli par Baibu Sipenieci-Gavari pajautāt steidzīgajiem rīdziniekiem. Daži Baibas vārdu izdzird pirmo reizi, bet daži informēti krietni vairāk – zina, pat kādām drēbēm Baiba dod priekšroku un kur dzīvojusi jaunības dienās. Kad iedzīvotāju viedoklis noskaidrots, Baiba no kolēģa Oskara Lepera saņem maksimālo punktu skaitu, piecas balles jeb “ALMA LAUKU PIENS” piena pakas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tā kā kāds garāmgājējs video fragmentā Baibu nodēvējis par politiķi, viņa nepaliek atbildi parādā, sakot, ka aicinājumu iet politikā saņēmusi itin bieži. Tomēr viņa uzskata – lai ietu politikā, Baibai jāiegūst vēl vismaz trīs augstākās izglītības, bet līdz tam lūdz apkārtējos viņu atrunāt no idejas par politiku.

Baiba, iespējams, nākotnē atvērs savu detektīvu aģentūru, bet brīvajā laikā nodarbosies ar vārdu skaidrošanu un minēšanu jeb spēli “Alias”. “Viens maskā” ceturtajā raidījumā tuvāk iepazīta ne tikai Baiba Sipeniece- Gavare, bet arī raidījuma vadītājs – Nauris Brikmanis. Pārsteigumi tiek solīti arī nākamajos raidījumos!

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par mini-šovu

"VIENS MASKĀ" - kabatas izmēra, bet humora pilns studijas šovs! Raidījums ļauj vairāk uzzināt par krāšņo TV3 svētdienas šovu "Balss maskā", tā dalībniekiem un žūriju, kā arī dod iespēju skatītājiem pašiem iejusties detektīva ādā. Katrā epizodē tiks atmaskota kāda Latvijas slavenība un risināti atjautības uzdevumi. Raidījumu vada mūziķis Nauris Brikmanis un TV3 žurnāliste Linda Pūle.

Šovs tapis sadarbībā ar:

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm