“Man pat palika slikta dūša.” Dziedātāja Anmary atklāj “Balss maskā” aizkulises

13. martā 12:14

Noslēdzies muzikālā šova “Balss maskā” trešās sezonas trešais raidījums, kurā detektīvi atmaskoja Astoņkāji, zem kura maskas slēpās dziedātāja Elza Rozentāle. Tikai dažas dienas pēc Starptautiskās sieviešu dienas Linda un Nauris lēmuši, ka raidījumā “Viens maskā” beidzot pienācis laiks ciemos aicināt arī kādu daiļā dzimuma pārstāvi – otrās sezonas dalībnieci un finālisti – dziedātāju Anmary jeb Lindu Dinsbergu.

Raidījuma “Balss maskā” otrajā sezonā dziedātāja Anmary slēpās aiz Saules meitas maskas. Viņa atklāj, ka maskā jutusies labi, ar to perfekti sadzīvojusi, tomēr tā bijusi ļoti smaga – kā zina stāstīt Anmary, smagākā no visām maskām raidījuma otrajā sezonā. Anmary jeb Linda atzīst, ka mīļākās dziesmas viņai neesot, taču vienkāršāk dziedāt angļu valodā – tā citiem esot grūtāk atpazīt, kas aiz maskas slēpjas.

Kamēr raidījuma vadītāja Linda atklāj, ka, skatoties “Balss maskā” otro sezonu, Anmary nav atklājusi līdz pat pēdējam brīdim, pati Anmary neslēpj sašutumu, sakot, ka “viss taču bijis kā uz delnas”. Tieši tāpēc arī viņai un arī skatītājiem tiek ļauts uz mirkli iejusties detektīva lomā, jo raidījuma vadītāja Linda ar slēpto kameru viesojusies pie kādas slavenības, kura atklāj dažas lietas no savas ikdienas. Pēc pavedieniem jāatmin – kāda slavenība slēpjas video. Uzdevumu grūtāku padara balss transformācija.

Pēc video noskatīšanās Anmary uzreiz atzīst – tas neesot godīgi! Jo ne pavisam nav vienkārši. Sākotnēji šķitis, ka video slēpjas kāda sieviete, taču tad parādīti lielo izmēru apavu pāri, un kļuvis skaidrs, ka jāatmasko tomēr kāds vīrietis. Slavenību atminēt neizdodas arī Naurim Brikmanim, kurš pamana vien to, ka slavenība dzīvo vienā mājā ar Naura brālēnu. Kas zina, varbūt nākamajā raidījumā tiks ieviesta “zvans draugam” opcija. Anmary un Naurim neizdodas slavenību atmaskot. Skaties šovu, lai arī tu vari pārbaudīt savas detektīvspējas, un noskaidro, vai pēc pāris pavedieniem atpazīsi slavenību!

Kamēr Anmary un skatītāji domā, kas slēpjas aiz pavedieniem un kas dzīvo blakus Naura Brikmaņa brālēnam, Anmary tiek dots uzdevums, jo Nauris sadarbībā ar VIASMS.lv izvēlējies kādu ar maskām saistītu jomu un izveidojis piecu vārdu sarakstu, kuri, paskaidrojot vārdu, to nepasakot, Lindai jāizskaidro raidījuma viesim. Otrā raidījuma tēma – svētku tradīcijas, kuras saistītas ar maskām. Anmary veikli tiek galā ar uzdevumu, atminot visus piecus vārdus, un ierindojas godpilnajā otrajā vietā, aiz sevis atstājot reperi Krivenchy. Pirmā vieta vēl aizvien – “Balss maskā” raidījuma vadītajam – Gintam Andžānam, kurš rekordlielā ātrumā atminēja piecas profesijas, kurās liela nozīme tieši maskām.

Anmary atklāj, ka brīdī, kad piedalījusies raidījumā “Balss maskā”, vairāki tuvi radi un draugi jau pēc pirmajiem raidījumiem nojautuši, ka tieši Anmary ir tā, kura slēpjas aiz Saules meitas maskas, tomēr Anmary stratēģija bijusi pavisam vienkārša – melot un “likt priekšā” citus variantus, kas varētu slēpties aiz maskas.

Viedokli rubrikā “Tauta runā” par raidījuma “Balss maskā” maskām gatavs atklāt multimākslinieks un vairāku masku autors un veidotājs – Kašers. Tā kā pats piedalījies masku tapšanas procesā, Kašers maskas novērtē ar maksimālo punktu skaitu – visām piecām ballēm jeb “ALMA LAUKU PIENS” piena pakām. Kašers piefiksējis, ka dažām slavenībām, kas aiz maskām slēpjas, ir fobijas, jo, esot maskā, ir apgrūtināta redzamība un slavenība ir iespiesta dažkārt vien pāris centimetros. Arī Anmary atklāj – vienā no raidījumiem arī viņai kļuvis slikti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Anmary

“Kaut kādā brīdī tā uznāk. Ja tev kaut kas aktīvāks un gribas kustēties, tev jau nav no kā ievilkt to skābekli, nekur jau tā nav. Tad tev gribas smieties, bet nevari pasmieties.”

Anmary stāsta, ka raidījums “Balss maskā” ir labs veids, kā atrast jaunus talantus, un arī labs izaicinājums pašai slavenībai – iespēja parādīt sevi dažādos ampluā, tāpēc viņa iesaka nelaist garām nevienu raidījumu. Tāpat arī Linda un Nauris aicina – neizlaist nevienu “Viens maskā” raidījumu, jo jau nākamreiz viesos nāks kāds profesionāls detektīvs – Baiba Sipeniece-Gavare.

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par mini-šovu

"VIENS MASKĀ" - kabatas izmēra, bet humora pilns studijas šovs! Raidījums ļauj vairāk uzzināt par krāšņo TV3 svētdienas šovu "Balss maskā", tā dalībniekiem un žūriju, kā arī dod iespēju skatītājiem pašiem iejusties detektīva ādā. Katrā epizodē tiks atmaskota kāda Latvijas slavenība un risināti atjautības uzdevumi. Raidījumu vada mūziķis Nauris Brikmanis un TV3 žurnāliste Linda Pūle.

Šovs tapis sadarbībā ar:

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm