“Tas man bija abu sezonu lielākais šoks.” “Viens maskā” šovā divi vienā – raidījuma vadītājs un Šaha karalis – Mārtiņš Spuris

27. martā 12:00

26. marta vakarā noslēdzās muzikālā šova “Balss maskā” trešās sezonas piektais raidījums, kurā detektīvi vairāk vai mazāk veiksmīgi atmaskoja pēc skata garāko maskas īpašnieku – zem Šaha karaļa maskas slēpās TV personība un otrās sezonas “Balss maskā” vadītājs Mārtiņš Spuris. Tā kā raidījuma “Viens maskā” vadītāji Linda un Nauris jau iepriekš iecerējuši ciemos aicināt tieši Mārtiņu, te nu divi zaķi ar vienu šāvienu, un ciemos nāk tieši Mārtiņš!

Mārtiņš atklāj, ka kolēģi bijuši labi detektīvi un jau ātri sapratuši, kas slēpjas aiz Šaha karaļa maskas. Tomēr visu šo laiku Mārtiņš cītīgi turējis, kā saka, mēli aiz zobiem un noslēpumu nav izpaudis. Mārtiņš atklāj arī to, ka viņa sieva Kristīne Spure ir viena no raidījuma tekstu autorēm jeb viena no sarežģīto pavedienu vaininiecēm. Un, lai arī cik ļoti Mārtiņš censtos no Kristīnes uzzināt, kas slēpjas aiz pārējām maskām, Kristīnes atbilde ir lakoniska: “Varētu būt, bet varētu arī nebūt.”

Tā kā Mārtiņš izmēģinājis pat divus ampluā raidījumā “Balss maskā”, Linda un Nauris ļauj izmēģināt arī trešo – pamēģināt detektīva lomu. Raidījuma vadītāja Linda ar slēpto kameru viesojusies pie kādas slavenības, kura atklāj dažas lietas no savas ikdienas. Pēc pavedieniem jāatmin – kāda slavenība slēpjas video. Uzdevumu grūtāku padara balss transformācija. Mārtiņam iejusties detektīva ampluā nesagādā grūtības, un viņš pēc video noskatīšanās uzreiz apgalvo, ka zina, kas video slēpjas. Lai uzzinātu, vai uzdevums patiesi būs tik vienkāršs, kā sākumā šķitis, un cik vienkārši pēc pāris pavedieniem atminēt slavenību, skaties šova epizodi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kamēr puišiem un skatītājiem dots laiks izdomāt, kas slēpjas aiz mistiskajiem pavedieniem, Mārtiņam tiek dots uzdevums, jo Nauris sadarbībā ar VIASMS.lv izvēlējies kādu ar maskām saistītu jomu un izveidojis piecu vārdu sarakstu, kuri, paskaidrojot vārdu, to nepasakot, Lindai jāizskaidro raidījuma viesim. Piektā raidījuma tēma – nodarbošanās, kurās liela nozīme ir tieši maskām. Mārtiņam izdodas atminēt visus piecus vārdus, studijā izraisot pamatīgu smieklu vētru. Atminot vārdus gandrīz divu minūšu laikā, Mārtiņš ierindojas topa ceturtajā vietā, aiz sevis atstājot reperi Krivenchy.

Atvelkot elpu un turpinot ģenerēt idejas, kas slēpjas aiz pavedienu video, Mārtiņš atklāj, ka tiešām nezina, kas slēpjas aiz citām maskām, tomēr par vienu skaidrs – aiz maskas esošais cilvēks nav tāds, kā parāda sevi uz “Balss maskā” skatuves. Viņš arī stāsta, ka pirmo divu sezonu lielākais pārsteigums bijusi kolēģa Māra Grigaļa dalība šovā.

Mārtiņš raidījuma vadītājiem stāsta, ka komentāru par sevi internetā lasa maz. Raidījuma vadītāji Mārtiņam atklāj, ko par viņu lasījuši sociālajos portālos, un atgādina, ka laikā, kad vadījis šovu “Dejo ar zvaigzni”, ticis salīdzināts ar dziedātāju Nikolaju Puzikovu, toties Mārtiņa sieva vīrā saskata kaut ko no britu aktiera Martina Frīmena. Bet, lai skaidrotu, ko rīdzinieki saka par Mārtiņu un vai viņu vispār atpazīst, Linda devās Rīgas ielās. Viedokli izsaka arī Mārtiņa kolēģi, kuri par raidījuma “Balss maskā” vadīšanu piešķir 4,98 un 5 balles jeb 5 “ALMA LAUKU PIENS” piena pakas.

Nākamajā “Viens maskā” epizodē pie Lindas un Naura ciemos nāks kāds iepriekšējās epizodēs bieži pieminēts viesis – Māris Grigalis. Uz tikšanos jau nākamajā pirmdienā!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par mini-šovu

"VIENS MASKĀ" - kabatas izmēra, bet humora pilns studijas šovs! Raidījums ļauj vairāk uzzināt par krāšņo TV3 svētdienas šovu "Balss maskā", tā dalībniekiem un žūriju, kā arī dod iespēju skatītājiem pašiem iejusties detektīva ādā. Katrā epizodē tiks atmaskota kāda Latvijas slavenība un risināti atjautības uzdevumi. Raidījumu vada mūziķis Nauris Brikmanis un TV3 žurnāliste Linda Pūle.

Šovs tapis sadarbībā ar:

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm