“Viens maskā” fināla epizodē – mūzika, dejas, šampanietis, noslēpumi un ciemos Samanta Tīna

1. maijā 12:00

Noslēgusies muzikālā šova “Balss maskā” trešā sezona, kura fināla epizodē detektīvi atmaskojuši visus raidījuma dalībniekus un ar skatītāju palīdzību noskaidrojuši arī uzvarētāju. Mini šova “Viens maskā” vadītāji Linda un Nauris īstenā ballītes noskaņā uz fināla epizodi ciemos aicinājuši detektīvi Samantu Tīnu.

Fināla epizodē “Viens maskā” valda ballīšu noskaņojums. Linda un Nauris, pirms aicina raidījuma viešņu, iemācās pāris jaunu deju soļu sēdus un apraksta sajūtas pēc raidījuma “Balss maskā” noslēguma.

Kaut arī Linda un Nauris dienā pēc raidījuma fināla ir pacilātā ballīšu noskaņojumā, Samanta Tīna atklāj, ka tomēr esot nedaudz skumji. Samanta atzīst, ka pietrūks šova un detektīvu kolēģu. Pieradums esot arī pie maskām un cilvēkiem, kas aiz tām slēpjas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Linda atgādina Samantai viņas kolēģa Jāņa Šipkēvica stāstīto – viņš atklāja, ka Samantai esot svarīgi, lai kājas siltumā, tāpēc kādā raidījumā pie Samantas kājām pat likts sildītājs. Samanta stāsta, ka komforts viņai patiesi ir svarīgs un, lai spētu domāt un izsekot līdzi masku pavedieniem, komforts nepieciešams vēl vairāk, tāpēc stāsts par sildītāju esot patiess.

Ciemojoties pie Lindas un Naura, Samanta jūtas labi, viņa ir paēdusi un siltumā, tāpēc Linda izmanto izdevību dot Samantai uzdevumu atmaskot kādu personu, pie kuras bijusi ciemos ar slēpto kameru. Samantai persona jāatmin pēc dažiem pavedieniem un pārveidotas balss. Samantai neklājas viegli, viņas minējumos ir gan dažas slavenības, gan arī tādi mistiski personāži kā motociklists Kaspars. Pēc detektīvu uzdevuma Samanta vairs nespēj koncentrēties nekam citam un domā, kas slēpjas aiz pavedieniem. Skaties šovu un uzzini, vai tev izdosies atminēt video paslēpto personu pēc dažiem pavedieniem un pārveidotas balss.

Kamēr Samanta iegrimusi domās par paslēpto personu video, Nauris kopā ar VIASMS.LV Samantai sagatavojis spēli “Uzmini nu”. Tajā Linda Samantai skaidros piecus vārdus – piecas maskas, kas piedalījušās kādā no “Balss maskā” sezonām. Samanta vārdus atmin 29 sekunžu laikā un ar Baibu Sipenieci-Gavari dala pirmo vietu.

Samanta raidījuma vadītājiem atklāj, ka maskas atminēt nav vienkārši, taču, ja viņai pašai būtu jāpiedalās “Balss maskā” un jāvelk kāda maska, tā būtu čūskas maska. Ar to Samanta gulētu uz zemes un locītos, lai neviens nesaprastu viņas ķermeņa aprises un pazīstamās kustības. Linda izgāja Rīgas ielās skaidrot, ko iedzīvotāji zina par Samantu Tīnu un kādu iespaidu Samanta par sevi atstājusi publiski. Un, kā zināms, mēs paši jau esam tie labākie vērtētāji, tāpēc satiktie iedzīvotāji Samantai dod četras balles jeb četras “ALMA LAUKU PIENS” piena pakas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Raidījuma noslēgumā Samanta atklāj triku, ko pavisam nesen iemācījusi arī savam kolēģim – Krivenchy. Dzērieni, mūzika un ballīte – ar to noslēdzas mini šovs “Viens maskā!

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par mini-šovu

"VIENS MASKĀ" - kabatas izmēra, bet humora pilns studijas šovs! Raidījums ļauj vairāk uzzināt par krāšņo TV3 svētdienas šovu "Balss maskā", tā dalībniekiem un žūriju, kā arī dod iespēju skatītājiem pašiem iejusties detektīva ādā. Katrā epizodē tiks atmaskota kāda Latvijas slavenība un risināti atjautības uzdevumi. Raidījumu vada mūziķis Nauris Brikmanis un TV3 žurnāliste Linda Pūle.

Šovs tapis sadarbībā ar:

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm