“Viens no viņiem pirmdien laikam pazudīs.” Jānis Šipkēvics šovā “Viens maskā” uzklausa kolēģu domas par sevi

24. aprīlī 12:30

Noslēdzies muzikālā šova “Balss maskā” trešās sezonas pusfināla raidījums, kurā detektīvi atmaskoja Pērtiķi, zem kura maskas slēpās bundzinieks un mūziķis Mārcis Judzis. Mini šova “Viens maskā” vadītāji Linda Pūle un Nauris Brikmanis ciemos aicinājuši detektīvu, kuram, šķiet, visas atbildes vienmēr pa rokai – Jāni Šipkēvicu.

Satiekot Lindu un Nauri, Jānis uzreiz atklāj – viņš agrāk bijis arī Naura darba devējs radio stacijā, kur Nauris vadījis jauniešu raidījumus. Savukārt Linda laiku netērē un gatava noskaidrot, vai patiesi Jānis zina visus, kas slēpjas aiz “Balss maskā” maskām, jo vienmēr šķiet, ka Jānim atminējums un arī kāds labs stāsts tālu nav jāmeklē. Jānis atklāj, ka tas, ka visu zina, esot maldīgs priekšstats, parasti par labu spēlē komandas darbs un blakus sēdošo detektīvu izteiktie minējumi, pirms vārds tiek dots Jānim. Jānis Šipkēvics arī atzīstas – ja nezina, kas slēpjas aiz maskas, vienmēr nosauc kāda liepājnieka vārdu. Jo pavisam vienkārši, tie uzreiz nāk prātā. Jānis priecājas, ka nav vienīgais detektīvs raidījumā un novērtē detektīvu komandas spēku.

Tomēr, lai pārliecinātos, cik labs detektīvs Jānis būs bez kolēģu palīdzības, Linda sagatavojusi Jānim uzdevumu. Tāpat kā katrā raidījumā, Linda ar slēpto kameru viesojusies pie kādas slavenības, kura atklāj dažas lietas no savas ikdienas. Pēc pavedieniem jāatmin – kāda slavenība slēpjas video. Uzdevumu grūtāku padara balss transformācija. Uzdevums ne pavisam nav viegls, un ne Jānim, ne Naurim neizdodas personu video atminēt. Skaties šovu, lai arī tu vari pārbaudīt savas detektīvspējas un noskaidro, vai tev klāsies vieglāk un pēc pāris pavedieniem atpazīsi slavenību!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kamēr puišiem un skatītājiem dots laiks izdomāt, kas slēpjas aiz mistiskajiem pavedieniem, Jānim tiek dots uzdevums, jo Nauris sadarbībā ar VIASMS.lv izvēlējies kādu ar maskām saistītu jomu un izveidojis piecu vārdu sarakstu, kuri, paskaidrojot vārdu, to nepasakot, Lindai jāizskaidro raidījuma viesim. Šoreiz Nauris izvēlējies tēmu – zināmi cilvēki radio ēterā. Jānim izdodas atminēt visas piecas personības, un viņš ierindojas piektajā vietā. Pirmajā – vēl joprojām Baiba Sipeniece-Gavare, bet pēdējo vietu ieņem Krivenchy.

Katrā “Viens maskā” epizodē Linda dodas Rīgas ielās, lai skaidrotu iedzīvotāju viedokli un priekšstatus par raidījuma viesiem. Šoreiz pusfināla epizode – īpašāka, tāpēc Linda lēmusi viesoties pie Jāņa Šipkēvica kolēģiem, kas Jāni ik dienas satiek radio SWH. Kolēģi Jāni slavē un cildina, rezultātā piešķirot Jānim maksimālo ballu jeb “ALMA LAUKU PIENS” piena pakas. Kādēļ pēc kolēģu dotajām ballēm vienam no viņiem uz darbu pirmdien jāiet vairs nebūs, skaties šovā.

Jānis Šipkēvics tik labi iejuties, ciemojoties pie Lindas un Naura, ka raidījumu labprāt nenoslēgtu tik ātri, tomēr Lindai un Naurim jāgatavojas fināla raidījumam, kad ciemos nāks kāda īpaša viešņa un būs arī citi pārsteigumi.

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par mini-šovu

"VIENS MASKĀ" - kabatas izmēra, bet humora pilns studijas šovs! Raidījums ļauj vairāk uzzināt par krāšņo TV3 svētdienas šovu "Balss maskā", tā dalībniekiem un žūriju, kā arī dod iespēju skatītājiem pašiem iejusties detektīva ādā. Katrā epizodē tiks atmaskota kāda Latvijas slavenība un risināti atjautības uzdevumi. Raidījumu vada mūziķis Nauris Brikmanis un TV3 žurnāliste Linda Pūle.

Šovs tapis sadarbībā ar:

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm