“Zvēru dārza ballīte” un “pļezduki”. Soctīklos plēš jokus par šovu "Balss maskā"

Svētdienas vakarā šovam “Balss maskā” aktīvi sekoja arī soctīklu “dīvānu detektīvu” žūrija. Detektīvi ne tikai atmaskoja, kas slēpjas zem maskām, bet meklēja informāciju par šova vadītāju Gintu Andžānu un ar saviem atklājumiem dalījās, tāpat komentēja arī tērpus un jestri prognozēja iznākumus.

13. martā 11:53

Šovā “Balss maskā” trešajā raidījumā sacentās Zaķis, Astoņkājis, Melnais krauklis, Šaha karalis un Pērtiķis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova izskaņā detektīvu – Baibas Sipenieces-Gavares, Samantas Tīnas, Krivenchy (Jānis Krīvēns)  un Jāņa Šipkēvica – priekšā stājās Zaķis un Astoņkājis. Detektīvi nolēma atmaskot Astoņkāja masku, zem kuras slēpās dziedātāja Elza Rozentāle.

Savukārt soctīklos ļaudis lauza šķēpus gan par to, kurš slēpjas zem maskām, gan aizkulisēm un gan žūrijas kompetenci.

Vērtējot vakara šovu kopumā  tvitera lietotāja Marta neslēpj sajūsmu: “Zvēru dārzs un viena galda spēle šodien patiesi uzgrieza foršu ballīti.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Twitter” dīvānu ekspertu vidū jau ir savi favorīti: “Mans favotīts ir Pērtiķis! Un es gribu, lai tas būtu Lauris Zalāns. Bet ja tas nav Lauris, tad es saku, ka tas ir Ralfs Eilands.”

Pamanīts un novērtēts ir arī Šaha karalis.

Detektīviem nekas nepaliek “nepamanīts”…

Arī tvitera  lietotāja Ramona ir vērīga un pamana pavedienus: “Tie katli un labdarība dod Pipara vaibu,” norādot uz kulinārijas blogeri, bloga “pipars.lv” autoru Roju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova detektīvi atmaskoja Astoņkāji. Savi minējumi, kas ir lunkanais astoņkājis bija arī soctīklu detektīviem. Tika minēts aktrises Karīnas Tatarinovas vārds un Māris bija pārliecināts, ka tā ir Sanda Dejus.

Detektīvi arī centās atminēt, kas ir Šaha karalis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Soctīklos nepaslīdēja garām ne žūrijas izskats, ne teiktais.

Atmaskojot Astoņkāji, tvitera lietotājs Janis Zvirgzdins citēja Baibas Sipenieces-Gavares teikto: “Astoņkājim ar mūziku neesot nekāda sakara. Facepalm.”

“Twitter” lietotājs Martins Griva pamanīja Baibas Sipeniece-Gavares iespaidīgās rotas:

Soctīkos vērtē žūrijas locekli Krivenchy jeb Jāni Krīvēnu.

Diskusija bija arī par Baibas un Krivenchy spriedumu par Melno kraukli.

Vērīgajiem šova skatītājiem nepaslīdēja garām arī miesassargi un šova vadītājs Gints Andžāns.

Sibilla no “Twitter” birdina asaras un izsaka savu lielo vēlmi: “Cmon es arī gribu nākotnē sēdēt kādā šova žūrijā un ar citam slavenībām smieties par slavenībām.” Uz ko Sibilai Janis Zvirgzdins kodolīgi atbildēja: “Kļūsti par slavenību :)”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Soctīkli atklāj savus mākslinieku talantus un atsauc atmiņā pagājušas nedēļas šova notikumus. Novērtē, cik garšīga ir Torte.

“Twitter” sadzirdēja un atsaucās diskusijai par latviskumu. Pagājušajā nedēļā jau minējām, ka publika pieprasa nākamsezon arī latvisku masku “Pelēkais zirnis”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaidrs par latviešiem un kapusvētkiem, bet tagad arī tikām apgaismoti, kā ir dzīvot pie kapiem.

Jau nākamsvētdien, 19. martā, pulksten 20.30 skaties raidījuma “Balss maskā” ceturto epizodi, kur ar mīļākajām dziesmām pārsteigs – Rudzupuķe, Laimes lācis, Briedis, Vienradzis un Sniegpārsla!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Muzikālais šovs ”Balss maskā” ir spilgta, azartiska un intrigām pārbagāta sacensība. Tajā piedalās divpadsmit sabiedrībā zināmas personas un slavenības, kuras uzstājas sava unikālā tēla maskā. Dalībnieku sniegumu un minējumus par to, kas slēpjas zem maskām, izteiks šova detektīvu komanda – Baiba Sipeniece-Gavare, Jānis Krīvēns jeb Krivenchy, Samanta Tīna un Jānis Šipkēvics.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm