Basketboliste Gunta Baško gandarīta, ka ”Balss maskā” detektīvi viņu neatpazina

0 Komentāru
Basketboliste Gunta Baško gandarīta, ka ”Balss maskā” detektīvi viņu neatpazina
PUBLICITĀTES FOTO

Muzikālajā šovā ”Balss maskā” sacensība kļūst arvien aizraujošāka, un Pūpolsvētdienā, 28. martā, skatītājiem bija iespēja tuvāk iepazīst piecus dalībniekus – Planētu, Zebru, Fēniksu, Taureni un Lūsi. Vakara noslēgumā detektīvi vienojās atmaskot Lūsi, zem kura maskas slēpās izcilā latviešu basketboliste Gunta Baško.

Kā intervijā raidījumā “900 sekundes” atklāj Gunta, viņu pierunāt uz šādām ēverģēlībām nav bijis grūti – viņa nešauboties teikusi “jā”: “Mēs mājās par to runājām, ka tas būtu tik forši, un dažas dienas pēc tam bija zvans, un es nekavējoties piekritu. Man tas likās ārkārtīgi interesants izaicinājums.”

Šovā ”Balss maskā” izbalsots un atmaskots ceturtais dalībnieks

Gunta pēc atmaskošanas atzina, ka ir grūti savu balsi klausīties ierakstā. Jautāta, kā ir uz sevi skatīties no malas, viņa atzīst: “Godīgi sakot, man bija ārkārtīgi liels stress, jo neviens no dalībniekiem nav sevi tā redzējis. Ieraksts bija noticis, un, kad es uz sevi skatījos, man tiešām bija ļoti liels stress un karsti bija, un man likās, kā izskatīsies, bet beigās, manuprāt, bija ļoti labi.”

Par to, ka zem Lūša maskas slēpjas Gunita Baško, neiedomājās neviens no detektīviem. Sportiste atklāj, ka vienīgais, kurš zinājis par viņas dalību šovā, bija viņas draugs, kurš arī daudz palīdzējis. Viņai šķiet, ka pāris cilvēkiem bijušas aizdomas, tomēr sevišķi prašņāta par šo tēmu viņa nebija.

Kā spiež Gunta, šova pavedieni uztaisīti tik smalki, ka dalībnieks ir ļoti labi jāzina, lai viņu varētu atminēt. “Visā kopumā man ir prieks, ka mani nevarēja atpazīt, jo tur jau tā sāls,” saka Gunta.

Jautāta, par kuru masku tagad turēs īkšķus, Gunta norāda: “Visas maskas ir baigie malači. Ja tu esi dziedātājs, tas ir savādāk, varbūt jāspēj maskēt sava balss, izturēšanās, savukārt tiem, kas varbūt nav dziedātāji ikdienā, tas ir liels izaicinājums un arī smags darbs.

Man personīgi ļoti patīk Saules Meita, man patīk Fēnikss, ar kuru man divas reizes sanāca cīnīties. Arī Baltais Vilks ir skaists.

Maskas ir ļoti skaistas, un katram ir sava pieeja un radošums. Es droši vien priecāšos par visiem un atbalstīšu visus.”

0 Komentāru