tv3.lv

"Bērniem Raitis nepatika, teica, ka mamma ir pelnījusi cienīgāku vīrieti." Mīlas šova Lienīte par attiecību meklējumiem

Šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” savu laimi meklēja četru bērnu mamma Lienīte, kuru jau iepazinām šovā “Gatava pārvērtībām”. Lienīte paziņo, ka četri bērni nenozīmē, ka viņa vairāk nav sieviete, bet ir tikai māte. Viņa izjūt ilgas pēc dvēseles siltuma un sava cilvēka.

2020. gada 9. oktobrī 13:45

Neskatoties uz to, ka mīlas meklēšanas šovā neizdevās atrast savu laimi, Lienīte piedzīvoto atceras ar patīkamām sajūtām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lienīte un Raitis demonstrē franču skūpstu.

“Raitis nebija tas cilvēks, ko es meklēju. Viņš nav slikts, bet mums katram ir savas intereses, savs skatījums uz dzīvi. Nebija “klikšķis”, kas mūs satuvinātu,” savu izvēli skaidro Lienīte.

Šova dalībniece saprot, ka varējusi dot mājienus, ka vēlas tikties, ka viņā ir simpātijas pret Raiti, bet ir gribējusi būt maksimāli godīga, atklāta.

Lienīte piebilst, ka nemeklē modeli baltā zirgā, bet vīrieti ar kuru viņai sakristu intereses un dzīves mērķi. Tādu, kurš apzinās, ko nozīmē bērni, kurš arī ir izgājis cauri šķiršanās sāpēm.

“Raitis nav tas vīrietis, kuram blakus es jūtos kā sieviete. Viņš dzīvo kopā ar mammu, es vēlos vīrieti, kurš dzīvo atsevišķi no vecākiem. Protams, ir labi, ja vecāki un bērni saglabā tuvas attiecības, bet ne kopā dzīvošana. Vīrietim jāvelta uzmanība savai sievietei, ne mammai,” tā Lienīte.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lienītes bērni bijuši šokēti skatoties šovu. Redzot mammas un Raita franču skūpstu, bērni domājuši, ka mamma izvēlējusies Raiti un nu viņi ir pāris.

“Bērniem nepatika Raitis, teica, ka mamma ir pelnījusi cienīgāku vīrieti. Mācīju bērniem, ka izskats nav galvenais, ka galvenais ir būt labam cilvēkam un čakli strādāt, tieši tāds ir Raitis, bet mums vienkārši nesaskanēja,” bērnu viedokli pauž Lienīte.

Četru bērnu mamma atceras, ka piedaloties “Gatava pārvērtībām”, teikusi, ka nevēlas attiecības, uzzinot par jaunu iepazīšanās šovu, pieteikusies, jo gribējusi redzēt – vai kāds vīrietis skatīsies uz viņu kā uz iekārojamu sievieti.

“Protams, ka arī man gribas līdzās savu cilvēciņu, kurš pabužina, ar kuru varu parunāties, kurš palīdz radīt ģimenes idilli,” smaida Lienīte.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc šova filmēšanas ir pagājis kāds laiciņš un Lienīte joprojām ir brīva sieviete, viņa pavada laiku ar bērniem, palīdz mācībās, strādā un velta laiku pārdomām.

Bērnu skaits nereti nobiedē spēcīgā dzimuma pārstāvjus, ne visi ir gatavi rūpēties par četriem bērniem.

Lienīte vēl piebilst, ka daudzi uzskata, ka tāds bērnu pulciņš neļauj sievietei par sevi rūpēties, ka viņa ir slinka, sēž tikai mājās.

Mīlas šova Raitim apnikusi vecpuiša dzīve. Mežstrādnieks aicina atsaukties brīvās dāmas

“Ne visas sievietes ir vienādas. Es paspēju parūpēties par bērniem, strādāt, māja vienmēr kārtībā, ēdiens pagatavots un arī par sevi kā sievieti neaizmirstu. Galvenais ir nesūdzēties, bet darīt, meklēt dzīvē pozitīvo,” smaida Lienīte.

Neskatoties uz paprāvo bērnu pulciņu, šova dalībniece paziņo, ka, esot attiecībās vairākus gadus, viņa būtu gatava dāvāt mīļotajam kopīgu bērniņu. Tas notiktu – apzinoties finansiālo stāvokli, iespējas izaudzināt bērnu un izvērtējot attiecību stiprumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Esmu mēģinājusi iepazīties dažādos iepazīšanās portālos, bet tur nepārtraukti jāsarakstās, jātiekas, reti kurš normāli spēj sarunāties. Visi piedāvā tikai gultu, aicina sūtīt plikbildes, piedāvā kļūt par mīļāko. Nedomāju, ka Latvijā ir tik daudz samaitātu cilvēku,” smejas Lienīte.

Četru bērnu māmiņai labāk patīk iepazīties uz ielas vai kafejnīcā. Nereti ir bijis, ka kāds pienāk klāt un uzsauc kafiju, viņi parunājas, pavadot kopā pēcpusdienu.

“Ja es sev blakus redzu vīrieti, tad mani bērni neredz. Viņi vēlas, lai mamma visu uzmanību velta viņiem, lai nav jādalās. Bērni paziņoja, ka mēs visu dzīvi dzīvosim kopā un es nekad nebūšu vientuļa. Viņi mani ļoti spēcīgi mīl un es viņus,” priecājas Lienīte.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm