Bija vai nebija sekss? Mairis beidzot atklāti pastāsta par naktīm viesnīcā ar Eglīti

5 komentāri
Bija vai nebija sekss? Mairis beidzot atklāti pastāsta par naktīm viesnīcā ar Eglīti
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Šova ”Piecērt Eglītei!” finālists Gunārs Sārtaputns nācis klajā ar paziņojumu, ka Mairim Daiļajam Liepiņam jāatvainojas Līgai Eglītei par reputācijas sabojāšanu, ”iznākot no skapja” pēc kopā romantiski pavadīta laika. Maira pacietības mērs ir pilns – puisis gatavs atklāt Gunāram un citiem interesentiem, cik ”intīmas” tad bijušas viņa un Eglītes attiecības.

”Viņam būtu jāvēršas pie Līgas, lūdzot piedošanu par izmantošanu, līšanu, kur nevajag. Meitenei tagad reputācija auzās,” paziņojis Gunārs. Vairāk lasi TE!

Kā, uzzinot par šo Gunāra vēlmi, vēlas uzsvērt Mairis, viņš nejūtas nevienam nekādu atvainošanos parādā.

”Nevienam neko sliktu neesmu nodarījis. Šova laikā visi bijām vienlīdzīgi. Kad piedalījos ”Piecērt Eglītei!” sevi vēl līdz galam nebiju apzinājies, devu sev iespēju.

Uzskatu, ka jāatvainojas Līgai man būtu, ja mēs jau vairākus mēnešus dzīvotu kopā. Taču mūsu attiecības pēc fināla galīgi nebija tiktāl nonākušas,” tā Mairis.

Kamēr Gunārs satraucas, ka Līgas reputācija varētu būt sabojāta, jo meitene bijusi ”gultā ar geju”, Mairis vēlas reizi par visām reizēm ieviest skaidrību šajā jautājumā.

”Starp mums ar Līgu nebija nekā intīma. Bija labu draugu komunikācija. Nebija ne buču, ne seksa. Kad dzīvojām kopā viesnīcā, nekas tāds nenotika. Tās bija labu draugu attiecības.

Netiku sievietei devis nekādu cerību,” skaidro Mairis.

Attiecībā uz Gunāra iebildumiem par to, ka Mairis it kā šova fināla laikā malkas ciršanas uzdevumā esot iecirtis bāra ”RŪM” jumtā, Mairis var vien pasmieties.

”Gunāram laikam kremt tas, ka es to malku tik ātri saskaldīju. Jumtā es neiecirtu, tās visas ir Gunāra fantāzijas.

Domāju, viņam laiks braukt pie viņa citplanētiešiem,” uzjautrinās Mairis.

5 komentāri