tv3.lv

14 stundas dienā svīst sporta zālē: iepazīsti boksa šova censoni Reini!

Reinis Garkalns ir viens no crossfit kustības aizsācējiem Latvijā un pilnas slodzes treneris, kā arī biežs sacensību dalībnieks un uzvarētājs. Dienā viņš apmēram 14 stunda pavada sporta zālē, vai nu vadot treniņus citiem, vai trenējoties pats.

Tāpat viņš ir aizrāvies ar ceļošanu, pārgājieniem, kalnos kāpšanu, kā arī piedalās specifiskos treniņos. “Bez sporta ir baigi grūti,” saka “Boksa akadēmijas” dalībnieks.

Reiņa sirdsdarbs ir saistīts ar jauniešiem. “Bērni un jaunieši viņam ļoti “līp” apkārt. Mēs zinām, kādi mūsdienās ir jaunieši, ka viņus ir grūti dabūt nost no datora, bet uz viņa nodarbībām jaunieši nāk ar prieku. Es arī redzu, ka tas ir virziens, kurā viņam iet, jo viņš tiešām iedvesmo jaunos cilvēkus,” saka Reiņa draudzene Līva.

Reinis neslēpj, ka ik dienu saņem telefona zvanus no vecākiem, kuri vēlas jauniešus iekustināt, lai viņi sāk savā dzīvē kaut ko darīt aktīvāk, un Reinis spriež, ka acīmredzot šis ir virziens, kurā viņam jādodas aizvien dziļāk.

Ja Reinis nav sastopams sporta zālē, iespējams, viņš peld. Vīrietis to dara visu cauru gadu neatkarīgi no laikapstākļiem.

Daudz laika privātajai dzīvei Reinim neatliek, tomēr viņa sirds jau divus gadus pieder draudzenei Līvai. “Ir tā, ka otrai pusītei ir mazliet jāpiecieš viss tas sacensību režīms, gatavošanās, treniņu zāle,” smaida Reinis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Sacensības ir lieta, kas viņam ir ļoti svarīga. Man savukārt ir ļoti svarīgi, lai viņš būtu laimīgs. Tāpēc, redzot, ka viņš tādā veidā spēj sevi piepildīt, es labprāt viņam palīdzu, iesaistos gatavošanās procesā,” saka Līva, kura pati ir karjeras cilvēks.

Kā spriež Reinis, ja “Boksa akadēmija” “kaut vienu džeku noņems no ielas, palīdzēs viņam savākties, iet uz sporta zāli un trenēties, tad mēs savu darbiņu šovā būsim izdarījuši”.

Notikumiem šovā “Boksa akadēmija” seko līdzi pirmdienu vakaros kanālos TV6 un TV3 Plus, kā arī jebkurā laika nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm