tv3.lv

Apcēla pat paša vecāki. Boksa šova dalībnieks ar skarbāko bērnības pieredzi – Ralfs no Mārupes

Pusaudžu gados Ralfs bijis visai apaļīgs, jo ļoti patika ēst, līdz 14 gadu vecumā Ralfs saņēmies un sācis sportot. “Man tas psiholoģiski ļoti palīdz,” saka Ralfs.

“Bērnībā es tiku apsmiets, un tas izveidoja psiholoģiskas traumas, ar kurām es tagad cenšos cīnīties un tikt pāri.

Apcēla ģimenē, saucot par resnīti. Tas ir sāpīgi, tāpēc es par ģimeni nerunāju. Vecāki teica, ka es būšu melnstrādnieks, kurš raks grāvjus un kuram nekad nekas nesanāks.

Tāpat bija arī skolās. Skolotājas mani uzskatīja par mēbeli un teica, lai es eju sēsties pēdējā solā,” skarbo pieredzi atklāj “Boksa akadēmijas” dalībnieks.

Ralfs tic, ka panākumu pamatā ir domu spēks: “Es ticu tam, ka mēs izstarojam kaut kādu enerģiju. Ja tu domā: es gribu nodarboties ar boksu un tikt šovā, tad, protams, tu visu laiku domāsi par to, ka jau esi šovā, un galvā neielaidīsi nevienu citu domu, piemēram, kas būs, ja es netikšu. Tad uzreiz tu sūti frekvenci Visumā, un viņš to uztver. Un nekad nepieturēties pie plāniem B.”

Kādu dienu Ralfs padomājis pamēģināt darbu nekustamo īpašumu jomā. “Es visu laiku par to domāju, es tam ticēju. Un ļoti ātri un vienkārši es tiku, manuprāt, vislabākajā kompānijā, kurā strādāt,” saka Ralfs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ralfs atzīst, ka viņa dzīvē svarīgākais ir darbs un sports.

“No vienas puses ir riktīgs prieks, ka viņš piepildās un dara to, ko viņš grib, bet no otras puses – es ļoti negribu redzēt, ka mīļoto cilvēku dauzītu ringā,” par Ralfa dalību boksa šovā saka draudzene. Viņš skaidro, ka vīrieša dabā ir cīnīties.

“Tagad es esmu izlēmis pamēģināt sevi boksā, jo bokss ir baiļu racionalizēšanas sports. Es gribu cīnīties, iet ringā, pārkāpt pāri visām bailēm, jo, kad mums nav baiļu, mēs esam neuzvarami,” tā Ralfs.

Notikumiem šovā “Boksa akadēmija” seko līdzi pirmdienu vakaros kanālos TV6 un TV3 Plus, kā arī nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm