tv3.lv

”Boksa akadēmijas” finālistiem negaidīti pievienojas jauns dalībnieks

Kaspars Kambala pārsteidza savas komandas dalībniekus, piesaistot treneri Maksimu no Krievijas, kura galvenais uzdevums būs slīpēt komandas atlētisko dalībnieku tehniskās prasmes, taču speciālista ierašanās nebija pats negaidītākais šova pavērsiens.

Tikmēr Kristaps Zutis savai komandai paziņoja, ka tiek pieaicināts jauns dalībnieks, pamatojot savu lēmumu ar to, ka četratā, strādājot pāros, būs vieglāk organizēt efektīvu treniņprocesu, kā arī tiks nodrošināta veselīga konkurence.

Jaunais dalībnieks Nazarii jeb Nazars (23 gadi) ir ukrainis, kurš jau vairākus gadus dzīvo Latvijā. Pārējie dalībnieki neslēpa pārsteigumu par šādu pavērsienu, taču Kristaps Zutis ir pārliecināts par savu lēmumu.

Villošanās boksa šovā: Zutis ar Kambalu pamatīgi saiet ragos

Pēc Nazara pievienošanās šovam rodas jautājums par fināla norisi, jo Zuša komanda šobrīd ir vairākumā. Kaspars Kambala izrādīja neapmierinātību par jauno pavērsienu, līdz ar to mentoru starpā izveidojās asa vārdu apmaiņa, kas gan tika kliedēta, jo šova dalībniekiem bija iespēja iepazīt fināla cīņu ringa meitenes.

Līdz finālam, kas notiks 15. janvārī, atlikusi vairs tikai viena epizode, kurā noskaidrosies arī fināla formāts. Tad dalībniekiem būs sevi jāpierāda uz lielās skatuves televīzijas skatītāju priekšā. Fināla cīņas būs organizētas pēc labākās grandiozo boksa pasākumu prakses. Cīņas vadīs bijušais spēkavīrs Raivis Vidzis, savukārt skatītāji tās vēros profesionālu boksa komentētāju pavadībā. Pasākumu papildinās Latvijā atpazīstamu mūziķu priekšnesumi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kamēr kaislības šova noslēdzošajās epizodēs uzņem apgriezienus, Go3 skatītājiem ir ekskluzīva iespēja tuvāk iepazīt šova mentorus Kristapu Zuti un Kasparu Kambalu papildepizodēs ”Boksa akadēmija. Mentori”.

Notikumiem šovā ”Boksa akadēmija” seko līdzi pirmdienu vakaros kanālos TV6 un TV3 Plus, kā arī jebkurā laika nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm