tv3.lv

Boksa šovā Kambalas komandu nākas pamest vēl vienam dalībniekam

Izturējuši vairāku simtu vīru konkurenci, 10 dalībnieki gatavi sevi pierādīt un kļūt par “Boksa akadēmijas” uzvarētājiem. Treniņnometnē Līvānos viņus sagaida fiziski un emocionāli pārbaudījumi un izbalsošanas, no kurām pirmajā skarbāko konkurentu kritiku saņēma Arturs. Tomēr treneri nolēma dot viņas otru iespēju.

Šīs nedēļas raidījumā dalība šovā negaidīti beidzās Ralfam, bet viņa bijušos konkurentus sagaidīja diennakti ilgs pārbaudījums.

Pēc Ralfa došanās mājās Kaspara Kambalas komanda bija zaudējusi spēcīgu dalībnieku, kamēr Kristapa komandā joprojām bija pieci vīri.

Turpmākās 24 stundas topošajiem bokseriem bija jācīnās komandās, un pirmais uzdevums bija militārās šķēršļu joslas pārvarēšana. Lai izlīdzinātu spēkus, trasē devās četri vīri no katras komandas, un pārāka izrādījās Zuša komanda.

Šī nebija Kambalas komandas veiksmes diena, jo šķēršļu joslā traumu ieguva Gregors. “Es viennozīmīgi negribu izstāties šādi. Cīņa ir pēc samērā ilga laika un, iespējams, pēc nometnes es varu saārstēties un sagatavoties viņai normāli. Tā ka pašreiz es palieku un mēģinu cīnīties tālāk,” lēmumu palikt šovā skaidroja Gregors.

“Es neesmu šeit ieradies tusēties.” Kas ir boksa šova vienpatis Gregors?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vienojušās, ka pēc mediķu apmeklējuma Gregors, ja ārstu lēmums un pašsajūta ļaus, turpinās cīņu, komandas ar vēl nevienlīdzīgāku spēku sadalījumu bija gatavas nākamajam pārbaudījumam.

Vispirms vīriem priekšā bija orientēšanās pārbaudījums, pēcāk viņiem pa vienam bija jāuznes kalnā un jānogādā starta pozīcijā seši priekšmeti: riepa, smilšu somas, hantele, kartupeļu maiss, ķēdē iesieti svari un boksa maiss.

Kaspara komandai, kurā bija tikai trīs dalībnieki, uzdevums izrādījās īpaši izaicinošs, tādēļ vienu no priekšmetiem kapteinis uzņēmās iznesāt pats. “Tā arī trenerim ir jārīkojas tādās situācijās. Protams, ir savi džeki jāpavelk līdzi un jāatbalsta,” sprieda Reinis.

Sīvā konkurencē ar trīs dalībnieku un viena Kambalas pretsvaru pret pieciem Zuša komandas dalībniekiem uzvarēja zilā jeb Kambalas komanda.

Pārgājienam turpinoties, vīrus sagaidīja nākamais pārbaudījums – pa meža ceļu nācās stumt ragavas. Lai arī Zutis izlēma stafetē doties Artura vietā, tajā uzvarēja Kambalas komanda.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vakarpusē bija laiks noskaidrot, kam paredzētas pārbaudījumos izcīnītās atslēdziņas, taču pirms tam tika pārbaudīta dalībnieku erudīcija, un šajā konkursā uzvarēja Zuša komanda.

Kad, izmantojot atslēdziņas, katra komanda atbrīvoja savu treneri, dalībniekiem viņu uz nestuvēm nācās nest līdz finiša līnijai, un uzdevumu ātrāk izdevās paveikt Zuša komandai.

Finišā dalībniekus sagaidīja vakariņas un liela telts, kurā paredzēts pavadīt nakti.

Uz vakariņu laiku pie kolēģiem no traumpunkta atgriezās Gregors un nācās atzīt, ka viņam dalība šovā ir noslēgusies: “Fiziski es neko izdarīt nevaru.”

Gregors neslēpa sarūgtinājumu, ka viņam tā arī nebija sanācis boksēties: “Pa lielam mēs darījām visu, tikai ne boksu. Es satraumējos uz lietas, kas pilnīgi nav saistīta ar boksu, bet tā ir daļa šova, un es to pieņemu.”

“Ne tā es gribēju doties mājās. Man, protams, gribējās vairāk sevi pārbaudīt boksā, un tas bija viens no iemesliem, kāpēc es biju šeit. Apstākļi priekš manis bija absolūti nekomfortabli. Man riebjas mitrums, aukstums, tas, ka tu nezini dienas plānu, tev nav sagatavotas maltītes. Tas viss izsila mani no sliedēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Es iemetu sevi ļoti nekomfortablos apstākļos un absolūti to nenožēloju. Tā bija interesanta pieredze,” šovu pametot atzina Gregors.

Notikumiem šovā “Boksa akadēmija” seko līdzi pirmdienu vakaros kanālos TV6 un TV3 Plus, kā arī jebkurā laika nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm