tv3.lv

Boksa šovu pamet dalībnieks, kurš uzvarēt finālā motivēts vismazāk

Izturējuši sīvu konkurenci, “Boksa akadēmijas” dalībnieki izbaudīja pirmos fiziski un emocionāli smagos Līvānu treniņnometnes izaicinājumus un atvadījās no diviem dalībniekiem – sasirgušā Ralfa un Gregora, kurš neveiksmīgi traumēja roku.

Spēku sadalījums nebija Kasparam Kambalam labvēlīgi līdzvērtīgs – viņam bija trīs, bet Kristapam pieci spēkavīri. Pēc rīta rosmes Kaspars sasauca kopsapulci un neslēpa: “Mums vajadzīgs vēl viens komandas biedrs, lai sacīkstes sanāktu nedaudz līdzīgas.”

Komandu kapteiņi vienojās – Artis un Arturs dodas pie Kambalas, bet Dins turpmāk būs Zuša komandā.

Dienas turpinājumā kungiem bija tikšanās ar labu manieru treneri Vitu.

Pēc labas uzvedības paraugstundas Kambalas komandas puiši uzzināja ka, kamēr Zutis ar puišiem relaksēsies pirtī, viņus gaida smags treniņš un nakts boksa klubā. “Ja viņi šovakar atpūšas, mēs strādājam, un mēs jau esam vienu soli viņiem priekšā,” izteicās Artis.

Kamēr Kambalas vīri svīda treniņā, Zuša komandu gaidīja jautras vakara izklaides kopā ar ringa meiteni un pasākumu rīkotāju Loteru. Lai vakars tiktu pavadīts saturiski, Loreta bija sagatavojusi jautras spēles.

Vēlāk Kambala ar komandu gatavojās naktsmieram, savukārt ballīte pirtī sita augstu vilni.

Nākamajā dienā bija pienācis laiks uzzināt, kura komanda atkal būs mazākumā, jo vienam no dalībniekiem bija jādodas mājās. Dalībnieku balsojumā tika nolemts, ka šovs jāpamet Arturam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņš atzina, ka par šādu balsojuma iznākumu nav pārsteigts. “Visi redzēja, ka man uzvara šeit nebija visgalvenākā,” izteicās Arturs.

Taču Arturs šovu nepameta tukšām rokām. Viņš, kā bija norunāts iepriekš, mājās devās, līdzi ņemot savu vistu, un par šādu došanos projām šovā palikušie dalībnieki viņu izzoboja.

Notikumiem šovā “Boksa akadēmija” seko līdzi pirmdienu vakaros kanālos TV6 un TV3 Plus, kā arī jebkurā laika nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm