tv3.lv

"Dabūju pa muti, ieguvu adrenalīnu, un ar to viss beidzās. Bet nu esmu atpakaļ." Boksa šova dalībnieks ar "tiktokera" ķērienu – Ainis no Tukuma

2021. gada 7. decembrī 12:00

No desmit vērienīgā TV šova “Boksa akadēmija” dalībniekiem tiesības uz fināla cīņu Kaspara Kambalas un Kristapa Zuša komandās iegūs vien seši. Par vietu lielajā finālā gatavs cīnīties Ainis Ādminis – 30 gadus vecs tukumnieks, kuram sports ir brīvā laika aizraušanās.

“Neesmu bokseris, bet savu pirmo cīņas pieredzi ieguvu šeit, “Bushido centrā”, Tukumā. Aptuveni pirms pieciem gadiem atnācu uz pāris treniņiem, dabūju pa muti, ieguvu adrenalīnu, azartu, un ar to arī viss beidzās. Bija pāris treniņu, bet tagad esmu atpakaļ.

Vienmēr cenšos uzturēt sevi formā. Nopirku arī stieni, kur pievilkties,” ar sevi iepazīstina Ainis.

Ainis atklāj kādu skaudru notikumu – pirms apmēram trīs gadiem viņš gandrīz noslīka ezerā. Pēc tam apmēram gadu attapies, kamēr beidzot varēja paskatīties uz ūdeni.

“Tas bija ļoti smagi. Kopš tā brīža mainīju savu dzīvi, nostāju pa 180 grādiem. Kļuvu daudz drosmīgāks, sapratu dzīves vērtības. Vienkārši darīt, dot virsū un nelaist vaļā. Novērtējam to, kas notiek šobrīd, šeit un tagad, esam cilvēcīgi viens pret otru, un viss izdosies,” saka Ainis.

Ainim izdevies ne tikai saprast dzīves jēgu, bet arī jauniešu platformā “TikTok” piesaistīt vairāk nekā 25 tūkstošus sekotāju.

“Bija šad tad brīvi brīži, kurus kaut kā bija jāaizpilda. Uzzināju par lietotni “TikTok”, sāku skatīties, bija interesanti, jautri un sāku filmēt video. Redzēju, ka cilvēkiem patīk, spiež “laikus”, pieseko,” stāsta boksa šova dalībnieks, kurš “TikTok” darbojas ar vārdu Ainis Aino.

Ieskats “Boksa akadēmijā”: topošie bokseri sadusmo Zuti un tiek padzīti no ringa

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par sevi viņš saka, ka ir diezgan bezbailīgs, baidās tikai no policijas: “Es ieraugu un jau liekas, ka kaut ko daru nepareizi, liekas, ka piesiesies par neko.”

Ainis atzīst, ka viņam ļoti svarīgi ir dzīvi baudīt: “Mēs atpūšamies, ejam džakuzi, ejam pirtī. Tā ir dzīves baudīšana.”

Aiņa draugs Oskars saka, ka ar viņu garlaicīgi nav, bet draugs Ēriks teic, ka “kopā ir diezgan skaļi. Ka sāk smieties, nevar apstāties”.

“Galvenais, ka mana meitene saprot manu humora izjūtu, jo viņa arī ir ar smiekliem uz “tu”.

“Ja godīgi, man bokss nepatīk,” teic Aiņa draudzene Sabīne. “Man žēl, ka cilvēku sit.” Tomēr viņa atzīst, ka draugu atbalsta: “Es arī zinu, ka tu esi stiprāks par pārējiem.”

Ainis neslēpj, ka kādreiz ir bijis piekauts uz ielas: “Bija klubu dzīve un visādi nepareizie cilvēki riņķī. Ir bijušas reizes, kas bija jāplūcas. Esmu gulējis uz zemes ar sasistu pieri.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Notikumiem šovā “Boksa akadēmija” seko līdzi pirmdienu vakaros kanālos TV6 un TV3 Plus, kā arī nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm