tv3.lv

Dalība boksa šovā negaidīti beidzas vienam no spēcīgākajiem vīriem

Šovā “Boksa akadēmija” ar katru dienu pārbaudījumi kļūst arvien sarežģītāki, un nu desmit šova censoņiem priekšā 24 stundu ilgs pārbaudījums. Īsi pirms došanās trasē mārupietis Ralfs paziņo: “Šausmīgi nieres apsaldēju laikam. Otro nakti ir drudzis, slikta pašsajūta, nieres šausmīgi sāp, galva reibst un nejūtos labi.”

Ralfs precizē, ka apsaldējies iepriekš: “Atbraucot te, nebiju līdz galam izveseļojies.”

“Mums visiem tas bija liels šoks, tāpēc ka viņš ir diezgan spēcīgs,” saka Dins Edvīns. “Man liekas, Ralfs varētu “nomaukt” arī ar vienu nieri visas šīs dienas, bet es domāju, ka gudrāk būs viņam palikt šeit,” spriež Igors.

“Ja kādi orgāni sāk dot signālus, ka kaut kas ir par daudz un ir par aukstu, tad šis pārbaudījums, manā izpratnē, būtu jāizlaiž un jāskatās, kas notiek pēc 24 stundām,” uzskata Reinis.

“Tas nav fake, nav tā, ka viņam te viss apnika. Viņš visu nedēļu varētu arī gulēt ārā, ja tas būtu vajadzīgs. Ralfam tā nav problēma. Tas, ka viņš atsaltu un viss būtu slikti, tas jā. Citreiz vajag vairāk padomāt, bet Ralfs ir tanks,” teic Ralfa kolēģis arī dzīvē Igors.

Apcēla pat paša vecāki. Boksa šova dalībnieks ar skarbāko bērnības pieredzi – Ralfs no Mārupes

Šova vadītājs Raivis Vidzis paziņo: “Opcijas atpūsties mums nav. Kā mēs iekāpām vilcienā, tā viņā braucam līdz galam. Tāpēc, Ralf, mēs esam pieņēmuši lēmumu, ka tev jābrauc mājās.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bokseris Kristaps Zutis Ralfu uzmundrina, sakot, ka viņš noteikti ir varonis: “Tas, ko tu vakar izdarīji, ir daudz, un mēs ticam, ka tu varētu vēl, bet veselība tomēr ir pirmajā vietā.”

“Vajadzēja pašam domāt ar galvu, ko es bieži vien nedaru. Tāpēc ir, kā ir,” pametot šovu, saka mārupietis.

Kā spriež Ralfa treneris Kaspars Kambala, tas ir sāpīgs zaudējums, taču “nav laika raudāt, ka sāp”.

To, ka Ralfs pamet šovu, konkurenti uzņem dažādi. Piemēram, Mairim ir žēl, “jo viņš ir centīgs un foršs džeks” un, iespējams, nākamreiz šādā šova varēs startēt godam. Māris atzīst, ka Ralfs varētu būt bijis viņa pretinieks, bet “nezināju, ka viņš tik švaks”. Savukārt Artis teic: “Man nav tā, ka es tagad sēdēšu stūrī un raudāšu.”

Notikumiem šovā “Boksa akadēmija” seko līdzi pirmdienu vakaros kanālos TV6 un TV3 Plus, kā arī jebkurā laika nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm