tv3.lv

Dzimis laimes krekliņā: stāsts par boksa šova jaunāko dalībnieku

Rīdziniekam Dinam Edvīnam Goršanovam ir 23 gadi, un ar sportu viņš nodarbojas ikdienā. Pirms došanās uz darbu celtniecībā viņš cenšas katru dienu agri no rīta izskriet krosu.

Kā puisis atklāj, pēc tēva došanās viņsaulē, viņš aizgājis nepareizo ceļu. “Daudz tusējos apkārt, lietoju alkoholu. Beigu beigās es sapratu, ka tas mani nekur neaizvedīs,” saka Dins.

“Puikam ir svarīgi just, ka ir pilna ģimene. Kad to atņem, protams, viņš nezina, ko darīt, kā uz to reaģēt. Neviens nav tam gatavs,” saka boksa šova dalībnieka mamma Jeļena.

Pēc skolas pabeigšanas Dins devies strādāt uz ārzemēm – pabijis gan Nīderlandē, gan Vācijā. “Es sāku atsākt nodarboties ar sportu. Viss sāka pagriezties uz labo pusi. Es atteicos no tiem draugiem, kuri mani vilka uz nepareizo ceļu. Sāku pievērsties sev, sāku diezgan daudz lasīt grāmatas,” stāsta Dins.

Dinam ilgus gadus bija draudzene, bet nu viņš ir gatavs jaunām attiecībām. “Mēs bijām kopā septiņus gadus un šogad izšķīrāmies. Man bija diezgan smaga avārija Vācijā, un pēc tās mums kaut kā vairāk nesanāca.

“Strādāju celtniecībā, un sāka brukt griesti, uzbruka uz grīdas, un grīda uzbruka mums virsū. Godīgi sakot, es pat nezinu, kā mēs izdzīvojām, jo visi teica, ka laikam esam dzimuši laimes krekliņā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc avārijas man sanāca maza depresija. Viņa varbūt pamanīja, ka esmu negatīvi ietekmēts,” stāsta Dins.

Puiša prieks un lepnums ir viņa ģimene, un viņa lielākais motivētājs un iedvesmotājs ir sešus gadus vecais brālis.

Jeļena uzskata, ka bokss nav tas pats, kas Dina aizraušanās skriešana: “Tu tomēr saņemsi pa muti, un man ir bail.”

“Esmu ļoti pārsteigta un šokēta, man kā mammai arī ir bail, jo viņš nav bokseris,” dēla dalību “Boksa akadēmijā” komentē Jeļena.

“Man tas tomēr ir svarīgi. Es atceros, kāds es biju pirms pieciem gadiem, un es daudzas reizes esmu iztēlojies, kāds es gribu būt pēc pieciem, desmit gadiem. Es gribu būt labāka sevis versija. Formas ziņā gribu būt spēcīgs un izturīgs arī mentālajā ziņā,” teic Dins.

Viņa mamma cer, ka dēls no dalības šovā paņems to, kas viņam ir nepieciešams.

“Man vajag kļūt labākam. Lai cik grūti būtu šodien, katru dienu ir jāvirzās uz priekšu, lai kļūtu labāks,” uzskata Dins.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Notikumiem šovā “Boksa akadēmija” seko līdzi pirmdienu vakaros kanālos TV6 un TV3 Plus, kā arī jebkurā laika nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm