tv3.lv

"Es neesmu šeit ieradies tusēties." Kas ir boksa šova vienpatis Gregors?

Gregors Gorohovskis ir sporta kluba vadītājs un personiskais treneris. Sports kopš agras bērnības bijis Gregora dzīvesveids, tomēr viņš nekad nav startējis profesionālā līmenī.

“Man nekad nekas nepadevās un nepadodas vēl arvien. Visi panākumi, kas man bijušo sportā, vienmēr ir nākuši ilgi, mokoši un ar sistemātisku darbu. Es zinu, ka es neesmu sportā talantīgs. Tas, ko man izdodas panākt, ir vairāk ar manu attieksmi, neatlaidību, dažreiz ar kaut kādu cietpaurību,” skaidro Gregors.

Iespējams no profesionāla sporta Gregoru distancējusi izvēles daudzveidība. Viņa kontā ir paukošana, futbols, basketbols, teniss, boksa treniņi un šī brīža prioritāte regbijs.

“Protams, katru reizi ir mazliet nopūta, ka viņš atnāk vesels,” saka Gregora līgava Kate. Viņa ir profesionāla basketboliste. Pāri apvienoja sports. Attiecību pirmsākumā Gregors bija Kates treneris.

Sports ir visa Gregora dzīve, bet ballītes un draugi atrodas prioritāšu skalas apakšgalā.

“Šajā dzīves posmā esmu viennozīmīgi tendēts uz ģimeni. Tas ir tas loks, ar kuriem es izvēlos pavadīt savu brīvo laiku,” saka Gregors.

Arī mīļotā piekrīt, ka viņš nav no tiem, kuriem sev apkārt prasās lielu sabiedrību, un spriež, ka dalība šovā būs liels pārbaudījums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Viņš liekas nedaudz aizvērts,” iespaidos par konkurentu dalās Ralfs. “Viņš parasti aiziet uz savu teltiņu, paguļ, padzīvojas, iznāk ārā.”

“Jā, es negribu, lai cilvēki man nāk pārāk tuvu, es ieturu distanci. Man nevajag labāko draugu vai draugus. Es neesmu ieradies šeit socializēties vai iesaistīties tusiņos,” skaidro Gregors.

Notikumiem šovā “Boksa akadēmija” seko līdzi pirmdienu vakaros kanālos TV6 un TV3 Plus, kā arī nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm