Foto: grandiozā boksa šova “Boksa akadēmija” lielais fināls

Sestdien, 15. janvārī, televīzijas tiešraidē ar iespaidīgām cīņām ringā noslēdzās grandiozais pašmāju šovs “Boksa akadēmija”. Fināla izskaņā šova dalībniekus un skatītājus priecēja Denisa Stepanova izpildītā “Boksa Akadēmijas” himna.

2022. gada 17. janvārī 11:30

Šova “Boksa akadēmija” finālā mentoru un Latvijas boksa spīdekļu Kaspara Kambalas un Kristapa Zuša komandu pārstāvji izcīnīja pa divām uzvarām, noslēdzot šovu ar draudzīgu neizšķirtu. Skatītājiem fināla laikā bija iespēja pieredzēt patiesas zaudējumu un uzvaru emocijas, negaidītus nokdaunus un sīvas cīņas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ilgi gaidītais fināls iesākās ar negaidītu pavērsienu – šova fani vien translācijas laikā uzzināja par to, ka ringā veselības problēmu dēļ nedosies viens no spilgtākajiem šova dalībniekiem Ainis Ādminis, kurš šovā atgriezās tikai pēdējās epizodes laikā, lai stātos pretī Dinam Edvīnam Goršanovam, ar kuru viņš sparingoja jau šova pirmajā epizodē.

Ainis ekspertiem atklāja, ka viņa vietā pret Dinu ringā dosies Linards Gnatišens, kurš sociālajā tīklā “TikTok” ieguva popularitāti ar pseidonīmu “audzhudeels”.

Dinam šova laikā izdevās noslīpēt savas boksēšanās prakses, savukārt Linardam pieredzes boksā nav un aizvadīti vien daži treniņi.Pirmais raunds aizritēja Dina zīmē. Arī turpmākajā cīņā viņa darbības bija pārliecinošākas, un pēc vienbalsīga tiesnešu lēmuma uzvaru izcīnīja Dins, nopelnot pirmo panākumu Kristapa Zuša komandai.

Otrā cīņa bija paredzēta starp fitnesa treneri Arti Bulu un Nazaru, kurš šovam pievienojās vien sestajā epizodē. Taču arī pirms šīs cīņas skatītājus sagaidīja pārsteigums – Nazars paziņoja, ka savainojuma dēļ nevar piedalīties. Viņa vietā pretī atlētiskajam Artim tika sūtīts Ralfs Hmeļņickis, kurš šovu priekšlaicīgi atstāja veselības likstu dēļ, lai arī tika uzskatīts par vienu no šova labākajiem bokseriem. Šajā duelī pārāks bija Ralfs.

Trešajā cīņā tikās divi atlētiski smagsvari – viens no Latvijas krosfita kustības līderiem Reinis Garkalns un mērķtiecīgais Mairis Tubulēvičs. Ja Reiņa galvenā priekšrocība ir viņa fiziskā kondīcija, tad Mairis šova laikā ir pierādījis, ka ir ļoti uzcītīgs un apgūst boksēšanas prasmes ar lielu entuziasmu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Cīņa iesākās līdzīgi un augstā tempā, abiem bokseriem demonstrējot labu fizisko sagatavotību. Pēc četriem raundiem ar dalītu tiesnešu lēmumu uzvara tika piešķirta Reinim, kurš atnesa pirmo panākumu Kaspara Kambalas komandai.

Kā pēdējie ringā kāpa dalībnieki ar vislielāko pieredzi boksā, līdz ar to viņu cīņai tika noteikts sešu raundu garums. Sarkano jeb Zuša komandu pārstāvēja Māris Karstais, kurš jau kopš agras bērnības trenējies motokrosā, futbolā, kikboksā un boksā. Zilo jeb Kambalas komandu noslēdzošajā cīņā pārstāvēja Igors Trošins – mērķtiecīgs un ambiciozs uzņēmējs, kurš individuāli boksa prasmes apguva jau vairākus gadus pirms šova, līdz ar to par savām izredzēm fināla bija visnotaļ pārliecināts.

Pēc sešiem raundiem par uzvarētāju tik atzīts Igors, tādējādi izlīdzinot rezultātu starp abām komandām. Līdz ar to šovs “Boksa akadēmija” noslēdzās ar neizšķirtu starp abām komandām un uzvarēja draudzība.

Tiešraidi noslēdza Denisa Stepanova izpildītā “Boksa Akadēmijas” himna.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm