tv3.lv

Foto: kā tika izvēlēti grandiozā boksa šova 10 labākie vīri

Pirmdienas, 29. novembra, vakarā startēja vērienīgais pašmāju šovs “Boksa akadēmija”, un pirmās sērijas noslēgumā tika noskaidroti 10 vīri, kuri turpinās cīņu par tiesībām doties ringā fināla tiešraidē.

2021. gada 29. novembrī 22:01

Aicinājumam piedalīties Latvijā nebijuša mēroga boksa šovā atsaucās pusotrs tūkstotis entuziastu. TV šova pirmajā epizodē vairāk nekā 200 entuziasti piedalījās atlases treniņā, kur viņiem bija jāpārvar gan fiziski, gan mentāli izaicinoši uzdevumi, lai pierādītu savu vēlmi cīnīties tālāk. Kaspars Kambala, Kristaps Zutis un šova vadītājs Raivis Vidzis uzsvēra, ka ne vienmēr spēcīgākie un muskuļotākie ir tie, kas spēj sasniegt visvairāk.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uz atlasi ieradās dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības dalībnieki, kurus vadītāji iedrošināja un vienlaikus uzraudzīja, lai viss noritētu bez traumām un nelāgiem starpgadījumiem.

Kā sprieda Zutis, pirmā klātienes atlase dalībniekiem bija kā svētki un daudziem tas bijis varens izaicinājums arī tad, ja tālāk nav tikts. Bet Kambala uzsvēra, ka neviens no tiem, kuri devās trasē, nebija zaudētājs.

No kuplā skaita gribētāju tika atlasīti 30 perspektīvākie, kas tika aicināti uz nākamo treniņu, kur bija sevi jāpierāda ar vēl smagāku uzdevumu pārvarēšanu, kā arī jāaizvada sparinga treniņš ringā ar Kristapu Zuti.

Iespēju cīnīties tālāk izcīnīja desmit dalībnieki: Reinis Garkalns, Mairis Tubuļēvičs, Ralfs Hmeļņickis, Igors Trošins, Dins Edvīns Goršanovs, Ainis Ādminis, Artis Buls, Māris Karstais, Gregors Gorohovskis un Arturs Krikuns. Vairāk par viņiem lasi te!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm