tv3.lv

Izziņota pieteikšanās TV šova "Boksa akadēmija" otrajai sezonai

Grandiozais pašmāju šovs “Boksa akadēmija” atgriežas ringā un nākamās paaudzes televīzijā Go3 ar jaudīgu un izaicinošu otro sezonu. Šova mentori Kaspars Kambala un Kristaps Zutis aicina pieteikties ikvienu, kurš nebaidās sasniegt savu spēju robežu un stāties pretī smagiem pārbaudījumiem. Likmes ir augstas, jo četri labākie, izturīgākie bokseri šova noslēgumā stāsies pretī Lietuvas “Boksa akadēmijas” uzvarētājiem. Piesakies jau tagad tv3.lv/bokss/!

12. jūlijā 9:18

Pirmajā sezonā dalībai “Boksa akadēmijā” pieteicās gandrīz tūkstoš dalībnieku, no kuriem tika izvēlēti desmit spēcīgākie, mērķtiecīgākie un vislabāk motivētie censoņi, kas aizvadīja smagus treniņus, lai gatavotos fināla cīņām, ko tiešraidē varēja skatīties visā Latvijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Otrajā sezonā pirmajās pārbaudījumu dienās tiks izvēlēti 15 mērķtiecīgākie dalībnieki, kuri dosies uz treniņnometni, kur par sportistu prasmju pilnveidošanu rūpēsies Latvijas boksa spīdekļi un mentori Kaspars Kambala un Kristaps Zutis, bet rūpes par fizisko sagatavotību uzņemsies spēkavīrs Raivis Vidzis. Vīriem, kuri izturēs treniņnometnes izaicinājumu, sekos vairākus mēnešus ilgs intensīvs treniņu posms Latvijas profesionālāko boksa treneru vadībā.

Šova dalībnieki septiņu sēriju garumā stāsies pretī psiholoģiskiem un fiziskiem pārbaudījumiem, noskaidrojot četrus prasmīgākos bokserus, kuri saņems iespēju pārstāvēt Latvijas “Boksa akadēmiju 2”, cīnoties pret Lietuvas “Bokso akademija” uzvarētājiem grandiozā boksa pasākumā, kas nākamās paaudzes televīzijā Go3 tiešraidē būs vērojams visā Baltijā.

Ja uzskati boksu par savu aicinājumu, kā arī tevi nebiedē fiziski un emocionāli smagi pārbaudījumi, Kaspars Kambala un Kristaps Zutis gaidīs tavu pieteikumu līdz 31. jūlijam tv3.lv/bokss/.

Jau vēstījām, ka 15. janvāra vidū ar iespaidīgām cīņām ringā noslēdzās grandiozais pašmāju šovs “Boksa akadēmija”. Mentoru un Latvijas boksa spīdekļu Kaspara Kambalas un Kristapa Zuša komandu pārstāvji izcīnīja pa divām uzvarām, noslēdzot šovu ar draudzīgu neizšķirtu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm