Kuri būs finālisti? Treneris nosauc savu ”Boksa akadēmijas 2” TOP 4

Go3 šova “Boksa akadēmija 2” dalībnieki šobrīd pilnā sparā strādā, lai maksimāli labi sagatavotos fināla cīņai decembrī, kad “Žalgiris” arēnā Kauņā būs jāstājas pretī lietuviešiem no kaimiņvalsts tāda paša formāta šova. Reinis Garkalns, kurš “Boksa akadēmijā 2” strādā kā fiziskās sagatavotības treneris, atklāj to puišu vārdus, kuri viņu darbībā visvairāk pārsteiguši. Jau piektdien uzzināsim, kuri no viņiem brauks uz Lietuvu cīnīties!

2022. gada 28. novembrī 15:40

“Šīs sesonas piecpadsmitniekā “salasīti” džeki no dažādiem sektoriem, kas, manuprāt, ir īpaši interesanti.

Reinis Garkalns
treneris

Tas, ko varu prognozēt uzreiz – abi Ričardi noteikti tiks līdz finālam. Gan Ričards Ozols, gan Ričards Zariņš ir jau ar ļoti labu pieredzi cīņas sportā. Turklāt abi ir gados ļoti jauni – Ozolam ir 23, kamēr Zariņam vispār tikai 18.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc šova viņi noteikti turpinās karjeru sportā, un esmu drošs, ka mēs vēl dzirdēsim par viņiem un viņu panākumiem ārpus Latvijas.

Šo puišu panākumi ir vēl tikai priekšā, un “Boksa akadēmija” būs viņiem lielisks atspēriena punkts, lai gūtu papildus atpazīstamību un dibinātu papildus kontaktus,” uzskata Garkalns.

“Boksa akadēmijas 2” kaislībām seko līdzi Go3! Jauna sērija – ik piektdienu.

Trešais lielais pārsteigums viņam bijis aktieris Rihards Sniegs. “Rihards vispār ir “no citas pasaules”. Viņš, atšķirībā no citiem, nav nekāds sportists, taču viņā mīt neticami liels sportiskais azarts un spīts.

Reinis Garkalns, treneris

Reinis Garkalns, treneris

Redzot, ka citi ir spēcīgāki, viņš nepieļaus to, ka ir vājāks, viņš ir no tiem, kas trenēsies līdz pilnīgam spēku izsīkumam, darīs visu gandrīz līdz vemšanas stadijai, pilnībā ziedojot sevi.

Ar tādiem cilvēkiem trenerim ir prieks strādāt, un Rihards šovā šobrīd pārsteidz ar vislielāko progresu,” sajūsmā treneris, piebilstot gan, ka, tā kā izejas punkts, no kura sākt trenēties, Rihardam ir zemāk nekā tiem, kas trenējas ikdienā, izaugt, protams, iespējams straujāk.

Kā ceturto no puišiem, kuru pamanījis īpaši, treneris nosauc Dāvi Ābeli. “Līdzīgi kā es, viņš nāk no treneru vides. Redzu, ka tas, ko dara, viņam patīk un viņš grib to darīt, kā arī viņam ir cīņas pieredze,” spriež Reinis.

“Nesaukšu šos puišus par saviem favorītiem, tie drīzāk ir tie, kurus esmu pamanījis viņu ieguldītā darba un attieksmes dēļ.

Ja ir tāda attieksme un tāds ieguldījums, rezultāts neizpaliks. Šie četri puiši būs tie, kuri cīņās parādīs augstvērtīgu rezultātu,” uzskata eksperts.

Un kuri ir tavi favorīti? Šova skatītājiem ir unikāla iespēja līdz 1. decembrim izteikt savu prognozi un laimēt divas biļetes uz fināla cīņām. Tāpat arī vairāki dalībnieki savā īpašumā iegūs Go3 plāna “SPORTS” abonementu. Izsaki savu prognozi!

To, kuri četri šova dalībnieki dosies uz finālu, Go3 skatītāji uzzinās jau 2. decembrī.

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm